Trwa ładowanie...
steven soderbergh

Starz zamawia serial na podstawie filmu Stevena Soderbergha

Share
Starz zamawia serial na podstawie filmu Stevena Soderbergha
d3jbp21

Stacja Starz zamówiła serial na podstawie obrazu "The Girlfriend Experience" Stevena Soderbergha.

Film, którego premiera odbyła się na początku 2009 roku, opowiada o ekskluzywnej call girl. Dziewczyna oferuje klientom nie tylko usługi erotyczne, ale też szczerą rozmowę, a czasem nawet odgrywanie roli życiowej partnerki. W obrazie sprzed pięciu lat zagrała znana z produkcji dla dorosłych Sasha Grey. Za kamerą stanął Steven Soderbergh, a scenariusz napisali David Levien i Brian Koppelman.

Serial opowie o świecie, w którym miłość ma swoją cenę. Bohaterkami cyklu, podobnie jak w oryginalnym dziele, będą ekskluzywne call girls, które oferują mężczyznom coś więcej niż sam seks. Stają się powiernicami ich sekretów i często jedynymi osobami, z którymi mogą porozmawiać.

d3jbp21

Za produkcję serialu odpowiada Transactional Pictures. Producentami wykonawczymi tytułu będą Steven Soderbergh, Philip Fleishman, Lodge Kerrigan i Amy Seimetz. Lodge Kerrigan i Amy Seimetz napiszą również scenariusz oraz wyreżyserują trzynaście półgodzinnych odcinków cyklu.

W ubiegłym roku roku - po filmach "Panaceum" i "Wielki Liberace" - Steven Soderbergh zapowiedział, że odchodzi na reżyserską emeryturę. Od tamtego momentu nie stanął na planie filmu kinowego, ale wyreżyserował serial "The Knick", którego premiera odbędzie się na antenie stacji Cinemax w sierpniu. Soderbergh jest także producentem innego serialu, komediowego cyklu Amazon Studios, "Red Oaks".

d3jbp21

Podziel się opinią

Share
d3jbp21
d3jbp21