Trwa ładowanie...
d1r5mru

"Step Up: All In": Iza Miko lubi przebieranki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Step Up: All In": Iza Miko lubi przebieranki
(Monolith Films)
d1r5mru

Izabella Miko – wygrała marzenia. Aktorka zagrała jedną z kluczowych ról w finałowej części roztańczonej serii „Step Up”. 18 lipca "Step Up: All In" wejdzie na polskie ekrany.

Grana przez Miko Alexxa to postać niezwykle ekscentryczna. W należącym do niej hotelu Valhalla organizuje jeden z najbardziej ekstrawaganckich turniejów tańca. Jego celem będzie wyłonienie najlepszej grupy tanecznej na świecie. - Jestem bardzo podekscytowana, że dołączyłam do obsady "Step Up: All In". To prawdopodobnie najzabawniejsza rola, jaką kiedykolwiek grałam – powiedziała Iza.
Na swoim profilu na Facebooku pokazała kilka wcieleń swojej bohaterki.

Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas.

d1r5mru

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss), Hair (Christohper Scott), Monster (Luis Rosado), Vladd (Chadd Smith) i bliźniaki Santiago (Martin Lombard i Facundo Lombard). Wszyscy oni sprawią, że parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności.

Premiera 18 lipca 2014 roku

d1r5mru

Podziel się opinią

Share

d1r5mru

d1r5mru