Trwa ładowanie...
dnz1rgh
Megafon.pl
Aktualności

"Strażnicy galaktyki vol. 2": obejrzyj pierwszy zwiastun [WIDEO]

Zaprezentowano pierwszy materiał promujący film "Guardians of the Galaxy Vol. 2". Jest bardziej niż obiecująco. - Na świecie istnieją dwa typy istot: te, które tańczą i te, które nie tańczą - dzieli się swą mądrością Drax.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Strażnicy galaktyki vol. 2": obejrzyj pierwszy zwiastun [WIDEO]
(Materiały prasowe)
dnz1rgh

Zacznijmy od tego, że zapowiedzi towarzyszy piosenka "Hooked on a Feeling" Blue Swede doskonale znana z pierwszej części obrazu. Poza tym Gomora wymachuje sztyletami, Drax przytula Star Lorda, Rocket uśmiecha się szyderczo, a mały Groot jest niezmiennie uroczy. Galaktyka nie uratuje się sama! - dowiadujemy się z klipu.

W kontynuacji przeboju z 2014 roku do swych ról wracają Chris Pratt (Star Lord), Dave Bautista (Drax), Zoe Saldana (Gamora), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Sean Gunn (Kraglin). Dołączy do nich Pom Klementieff (Mantis).
W obsadzie znajdą się również - jako głosy - Vin Diesel (Groot) i Bradley Cooper (Rocket). Ponadto na ekranie zobaczymy Elizabeth Debicki, Tommy'ego Flanagana, Chrisa Sullivana, a także samego Kurta Russella, który wcielił się w ojca Star Lorda

dnz1rgh

Za kamerą ponownie stanął James Gunn, a za muzykę znów odpowiada Tyler Bates.

Premiera filmu "Guardians of the Galaxy, Vol. 2" została wyznaczona na 5 maja 2017 roku.

Strażnicy galaktyki 2 Materiały prasowe
Strażnicy galaktyki 2
dnz1rgh

Podziel się opinią

Share

dnz1rgh

dnz1rgh