Trwa ładowanie...
d6gfjq5

Stuart Malutki 2

Najnowsze informacje
4.0
(1054 głosy)
Oceń:
1
d6gfjq5

Kontynuacja przygód sympatycznej myszki Stuarta która został adoptowana przez państwa "Malutkich". Film ten to kolejna porcja przezabawnych perypetii małego, komputerowo ożywionego bohatera.

Od czasu naszej ostatniej wizyty u rodzinki Malutkich sporo się zmieniło. Stuart jest w rewelacyjnej formie i cieszy się nowym życiem na całego. Jeździ do szkoły (swoim własnym samochodem), z sukcesem pomaga budować modele samolotów i jest dumny z drużyny futbolowej, którą udało mu się stworzyć. Uwielbia też bawić się ze swoim dużym bratem, Georgem i malutką siostrzyczką, Marthą Malutką. Nawet gburowaty i arogancki kot, Śnieżek (w org. Snowbell), na swój sposób zaprzyjaźnił się ze Stuartem.

Stuart tęskni jednak za przyjacielem podobnym do siebie. Pewnego dnia, gdy wraca ze szkoły, poznaje ptaszka imieniem Margalo, który wydake sie być w poważnych tarapatach i opowiada Stuartowi o groźnym sokole Falconie. Gdy Stuart dowiaduje się, że Margalo nie ma gdzie mieszkać, bez wahania proponuje jej kąt u Malutkich. Pani i Pan Malutcy przyjmują ptaszka z otwartymi ramionami i, ku wielkiemu rozżaleniu Śnieżka, pozwalają jej zostać tak długo, jak tylko pragnie. Nie ulega wątpliwości, że Stuart zakochał się w czarującym i niezwykłym przybyszu, który jest dla niego zapowiedzią wielkiej przygody.

Margalo kryje jednak ciemny sekret i nie jest tym, kim się wydaje na pierwszy rzut oka. Gdy pewnego dnia znika, najbardziej nieprawdopodobny duet świata - Stuart i Śnieżek rusza na zapierającą dech w piersiach wyprawę, której celem jest odnalezienie przyjaciółki i odkrycie jej tajemnicy.

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6gfjq5
d6gfjq5
d6gfjq5