Trwa ładowanie...
ycipk-319a7o
ycipk-319a7o

Stuart Malutki 3: Trochę natury - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzecia część przygód Stuarta jest w całości animowana Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA
Podziel się

W animowanej opowieści "Stuart Malutki 3: Trochę natury" Stuart Malutki wraz z rodziną wyrusza w podróż wakacyjną, podczas których przeżyje wiele nowych przygód. Rodzina Malutkich relaksuje się podczas wakacji nad jeziorem, podczas gdy w lesie czai się tajemnicza bestia.

Stuart Malutki 3: Trochę natury – opis

Skończyła się szkoła, więc Malutcy postanowili wyjechać na wakacje i spędzić je nad malowniczym jeziorem. Stuart i George zapisują się na kurs przetrwania i nawiązują nowe przyjaźnie. Tymczasem coś czyha w lesie – bestia, która sprawuje rządy nad leśnymi zwierzętami żelazną pięścią. Gdy pozostała część rodziny beztrosko spędza czas, Śnieżek zostaje porwany. Ale może komuś uda się oswobodzić kota i inne zniewolone zwierzęta.

Stuart Malutki 3 – seria filmów

ycipk-319a7o

Serię filmów o białej myszce imieniem Stuart zapoczątkował film Stuart Malutki z 1999 roku, który wygrał Złotego Satelitę za efekty specjalne, a także otrzymał wiele nominacji, w tym nominację do Oscara. Również druga część Stuarta Malutkiego z 2002 roku została dobrze przyjęta, otrzymując kilka nominacji, jednak trzecia część serii nie została zauważona. Różni się ona od pozostałych, ponieważ o ile pierwsze dwa filmy łączyły ze sobą film aktorski i CGI (obrazy generowane komputerowo), to Stuart Malutki 3 jest w pełni animowany.

ycipk-319a7o

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-319a7o
ycipk-319a7o