Trwa ładowanie...
dm1nbg5

Stuart Malutki 3: Trochę natury

Najnowsze informacje
5.0
(2 głosy)
Oceń:
1
dm1nbg5
Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA
Źródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA, fot: Spectryx

W animowanej opowieści "Stuart Malutki 3: Trochę natury" Stuart Malutki wraz z rodziną wyrusza w podróż wakacyjną, podczas których przeżyje wiele nowych przygód. Rodzina Malutkich relaksuje się podczas wakacji nad jeziorem, podczas gdy w lesie czai się tajemnicza bestia.

Stuart Malutki 3: Trochę natury – opis

Skończyła się szkoła, więc Malutcy postanowili wyjechać na wakacje i spędzić je nad malowniczym jeziorem. Stuart i George zapisują się na kurs przetrwania i nawiązują nowe przyjaźnie. Tymczasem coś czyha w lesie – bestia, która sprawuje rządy nad leśnymi zwierzętami żelazną pięścią. Gdy pozostała część rodziny beztrosko spędza czas, Śnieżek zostaje porwany. Ale może komuś uda się oswobodzić kota i inne zniewolone zwierzęta.

Stuart Malutki 3 – seria filmów

Serię filmów o białej myszce imieniem Stuart zapoczątkował film Stuart Malutki z 1999 roku, który wygrał Złotego Satelitę za efekty specjalne, a także otrzymał wiele nominacji, w tym nominację do Oscara. Również druga część Stuarta Malutkiego z 2002 roku została dobrze przyjęta, otrzymując kilka nominacji, jednak trzecia część serii nie została zauważona. Różni się ona od pozostałych, ponieważ o ile pierwsze dwa filmy łączyły ze sobą film aktorski i CGI (obrazy generowane komputerowo), to Stuart Malutki 3 jest w pełni animowany.

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm1nbg5
dm1nbg5
dm1nbg5