Trwa ładowanie...
d45pqg1
Aktualności

SyFy jednak nie w Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
SyFy jednak nie w Polsce
d45pqg1

W lipcu Sci Fi Channel po ponad 16 latach zmieni nazwę na SyFy. Nowy brand w Polsce się jednak nie pojawi - informuje serwis mediarun.pl.

Jak informują przedstawiciele stacji, badania przeprowadzone wśród polskich widzów wykazały, że preferują oni obecną, mniej kontrowersyjną nazwę kanału.

- Ponieważ zawsze staramy się zachować spójność marki z potrzebami lokalnego rynku, w Polsce nazwa kanału pozostanie bez zmian. Jednocześnie zapewniamy, że kanał Sci Fi będzie nadal atrakcyjny dla operatorów - mówi w rozmowie z Mediarun.pl Laxmi Hariharan, head of marketing NBC Universal Global Networks CEE.

d45pqg1

W USA nazwa SyFy zostanie wprowadzona 7 lipca br. Zmieniony brand będzie systematycznie wprowadzany globalnie, przy uwzględnieniu potrzeb i specyfiki poszczególnych rynków. Rebranding obejmie także nowy logotyp i towarzyszące mu hasło "Imagine Greater". Nowa nazwa, w przeciwieństwie do dotychczasowej, która odnosi się do powszechnego w użyciu skrótu sci-fi, będzie mogła zostać zarejestrowana jako znak handlowy.

Stacja Sci Fi Channel dostępna jest w Polsce od 15 miesięcy. Mogą ją odbierać użytkownicy platformy cyfrowej N oraz sieci kablowych Multimedia Polska i Vectra.

d45pqg1

Podziel się opinią

Share

d45pqg1

d45pqg1