Trwa ładowanie...
d33n2gc

Sylvester Stallone świętował z córkami urodziny żony. "Jestem wielkim szczęściarzem"

Rodzina Stallone'ów wybrała się do restauracji w Beverly Hills, by uczcić 50. urodziny Jennifer Flavin. Trzecia żona Sly'a tworzy z nim szczęśliwą rodzinę od 21 lat.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Sylvester Stallone na rodzinnych wakacjach w Nicei, lipiec 2018
Sylvester Stallone na rodzinnych wakacjach w Nicei, lipiec 2018Źródło: Instagram.com
d33n2gc

Wspólna kolacja 72-letniej legendy kina i czterech pięknych kobiet nie umknęła uwadze fotoreporterów. Na fotkach zrobionych przed restauracją w Beverly Hills Stallone'a rozpiera duma – i trudno mu się dziwić. Tymi pięknościami były bowiem córki aktora w wieku 16, 20 i 21 lat oraz żona Jennifer, która właśnie obchodziła 50. urodziny.

Upamiętniając to wydarzenie Stallone wrzucił na Instagrama wspólne zdjęcie sprzed lat i aktualne, pisząc:

d33n2gc

- Gratulacje dla mojej żony z okazji 50. urodzin. Jesteśmy ze sobą od długiego czasu i miałem szczęście, że poznałem tak fantastyczną kobietę…

Jennifer Flavin to trzecia żona Stallone'a, z którym stanęła na ślubnym kobiercu w 1997 r. Przed poznaniem aktora była modelką i okazjonalną aktorką. Zagrała nawet niewielką rolę w piątej części "Rocky'ego" z 1990 r.

Sylvester Stallone miał przed Flavin dwie żony: Sashę Czack i aktorkę Brigitte Nielsen. Z pierwszego małżeństwa miał dwóch synów. Starszy, Sage Stallone, zmarł na zawał w 2012 r. Miał 36 lat.

d33n2gc
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d33n2gc

Podziel się opinią

Share
d33n2gc
d33n2gc