Trwa ładowanie...

Synowie Schwarzeneggera i Robbinsa w jednym filmie. Nowy zwiastun "Daniel Isn't real"

W grudniu na ekrany amerykańskich kin trafi thriller "Daniel Isn't real", w którym główne role zagrają synowie hollywoodzkich gwiazd - Arnolda Schwarzeneggera i Tima Robbinsa.

Share
Synowie Schwarzeneggera i Robbinsa w jednym filmie. Nowy zwiastun "Daniel Isn't real"Źródło: Materiały prasowe
dpgc8w5

Fabuła "Daniel Isn't real" przedstawia się następująco. Luke (Miles Robbins), zagubiony student pierwszego roku, prześladowany jest przez rodzinną traumę. Aby sobie z nią poradzić, przywołuje wymyślonego przyjaciela z dzieciństwa. Charyzmatyczny Daniel (Patrick Schwarzenegger) pomaga mu się pozbierać, jednak pomoc ma swoją cenę. Wyimaginowany chłopak powoli przejmuję kontrolę nad Lukiem, popychając go na skraj szaleństwa.

ZOBACZ: zwiastun "Daniel Isn't Real"

Oprócz Patricka Schwarzeneggera i Milesa Robbinsa, którzy mają już po kilkanaście ról, w filmie występują Sasha Lane, Hannah Marks oraz Mary Stuart Masterson. Reżyserem jest Adam Egypt Mortimer, autor m.in. horroru "W kręgu nienawiści" (2015). Scenariusz oparto na powieści Briana DeLeeuwa "In This Way I Was Saved" (2010).

dpgc8w5

Amerykańska premiera "Daniel Isn't real" zapowiedziana jest na 6 grudnia 2019 r. Film trafi do kin, na VOD i do dystrybucji cyfrowej.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dpgc8w5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpgc8w5
dpgc8w5