ycipk-1pwzr7

Synowie Schwarzeneggera i Robbinsa w jednym filmie. Nowy zwiastun "Daniel Isn't real"

W grudniu na ekrany amerykańskich kin trafi thriller "Daniel Isn't real", w którym główne role zagrają synowie hollywoodzkich gwiazd - Arnolda Schwarzeneggera i Tima Robbinsa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrick Schwarzenegger jako wyimaginowany przyjaciel z dzieciństwa
Patrick Schwarzenegger jako wyimaginowany przyjaciel z dzieciństwa (Materiały prasowe)
ycipk-1pwzr7

Fabuła "Daniel Isn't real" przedstawia się następująco. Luke (Miles Robbins), zagubiony student pierwszego roku, prześladowany jest przez rodzinną traumę. Aby sobie z nią poradzić, przywołuje wymyślonego przyjaciela z dzieciństwa. Charyzmatyczny Daniel (Patrick Schwarzenegger) pomaga mu się pozbierać, jednak pomoc ma swoją cenę. Wyimaginowany chłopak powoli przejmuję kontrolę nad Lukiem, popychając go na skraj szaleństwa.

ZOBACZ: zwiastun "Daniel Isn't Real"

ycipk-1pwzr7

Oprócz Patricka Schwarzeneggera i Milesa Robbinsa, którzy mają już po kilkanaście ról, w filmie występują Sasha Lane, Hannah Marks oraz Mary Stuart Masterson. Reżyserem jest Adam Egypt Mortimer, autor m.in. horroru "W kręgu nienawiści" (2015). Scenariusz oparto na powieści Briana DeLeeuwa "In This Way I Was Saved" (2010).

Amerykańska premiera "Daniel Isn't real" zapowiedziana jest na 6 grudnia 2019 r. Film trafi do kin, na VOD i do dystrybucji cyfrowej.

Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1pwzr7

ycipk-1pwzr7
ycipk-1pwzr7