Trwa ładowanie...

''Szybcy i wściekli 7'': Awantura o spadek po Paulu Walkerze

Amerykański magazyn internetowy _Hollywood Life_ donosi, że między rodzicami tragicznie zmarłego Paula Walkera, a matką jego 15-letniej córki Meadow rozgorzał spór. Chodzi o prawo do dysponowania pieniędzmi aktora, który zostawił majątek opiewający na kwotę 45 mln dolarów.
Share
''Szybcy i wściekli 7'': Awantura o spadek po Paulu Walkerze
Źródło: AFP
dztd9xj

Amerykański magazyn internetowy Hollywood Life donosi, że między rodzicami tragicznie zmarłego Paula Walkera, a matką jego 15-letniej córki Meadow rozgorzał spór. Chodzi o prawo do dysponowania pieniędzmi aktora, który zostawił majątek opiewający na kwotę 45 mln dolarów.

Hollywood Life pisze o „wielkim napięciu”, jakie pojawiło się między stronami konfliktu tuż po zakończeniu żałoby – aktor został pochowany 15 grudnia podczas prywatnej ceremonii pogrzebowej.

O majątek po zmarłym Walkerze prawie natychmiast upomniała się matka jego córki - Rebecca McBrain, z którą aktor był związany w latach 90. Przeciwni temu są dziadkowie Meadow, argumentując że ich 15-letnia wnuczka wyprowadziła się od matki i wolała zamieszkać ze swoim ojcem w Los Angeles.

dztd9xj

- Rodzice Paula są pewni, że ich syn chciałby oddać córce cały majątek, ale Meadow jest jeszcze na to zbyt młoda. Zaś jej matce po prostu nie ufają - pisze Hollywood Life.

Magazyn donosi również, że poza McBrain i rodzicami nieżyjącego aktora na majątek pozostawiony przez Walkera zęby ostrzy sobie także Jasmine Pilchard-Gosnell. 23-letnia studentka spotykała się z gwiazdorem przez ostatnie siedem lat. Podobno to dzięki niej Meadow przeprowadziła się do Los Angeles i zamieszkała z ojcem. Wiadomo również, że para planowała się pobrać.

Paul Walker i jego przyjaciel Roger Rodas zginęli 30-listopada tego roku w wypadku samochodowym (więcejtutaj). Rozpędzone Porsche Carrera GT wypadło z drogi w kalifornijskim Santa Clarita, wpadło na słup i stanęło w płomieniach. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyźni nie zginęli z chwilą uderzenia, śmierć ponosząc dopiero kilkadziesiąt sekund później w pożarze wraku (więcej tutaj). Aktor miał 40 lat. Najnowszy obraz z cyklu - "Szybcy i wściekli 7" - właśnie jest realizowany. Wiadomo, że brat zmarłego gwiazdora, Cody, najprawdopodobniej zastąpi go w finałowych scenach produkcji (więcej tutaj).

dztd9xj

Podziel się opinią

Share
dztd9xj
dztd9xj