Trwa ładowanie...

''Tarzan'': Christoph Waltz czarnym charakterem w "Tarzanie"

Share
''Tarzan'': Christoph Waltz czarnym charakterem w "Tarzanie"
d26tzw5

Po kilku miesiącach ciszy w mediach branżowych zaczęły pojawiać się nowe informacje na temat "Tarzana" w reżyserii *Davida Yatesa.*

Twórca przygotowaniami do produkcji zajmuje się już od 2012 roku. Przez moment wydawało się, że w ogóle nie dojdzie ona do skutku ze względu na niemożność domknięcia budżetu. Temat jednak powrócił i studio wraz z reżyserem rozpoczęło poszukiwania aktorów. Obecnie trwają rozmowy z Christophem Waltzem, którego Yates widzi w roli czarnego charakteru, przeciwnika Tarzana (Alexander Skarsgard). O szansę zagrania ukochanej głównego bohatera, Jane, walczą natomiast Emma Stone i Margot Robbie. Wcześniej sądzono, iż rolę otrzyma Jessica Chastain.

Scenariusz miał kilka wersji, a autorem ostatniej z nich jest Adam Cozad ("Jack Ryan"). Film ma opowiedzieć o losach zasymilowanego z brytyjskim społeczeństwem króla dżungli, który prosi królową Wiktorię o zgodę na poprowadzenie ekspedycji do Kongo. Za jej zgodą Tarzan wraz z najemnikiem George'em Washingtonem Williamsem wyrusza do afrykańskiego kraju, aby oswobodzić go od kontrolującego kopalnię diamentów niegodziwca.

Jeżeli wszystko pójdzie po myśli Yatesa, ekipa powinna wejść na plan latem przyszłego roku.

d26tzw5

Podziel się opinią

Share
d26tzw5
d26tzw5