Trwa ładowanie...
dhc2cya
Megafon.pl
Aktualności

"Teoria wielkiego podrywu": Sheldon doczeka się własnego serialu

Sheldon Cooper to jedna z najbardziej popularnych postaci w telewizji. Nic więc dziwnego, że stacja CBS chce mu poświęcić osobny serial.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jim Parsons fot. CBS
Jim Parsons fot. CBS (Megafon.pl Materiały Prasowe)
dhc2cya

Przypomnijmy, że Sheldon Cooper, którego gra Jim Parsons, to jeden z głównych bohaterów sitcomu "Teoria wielkiego podrywu". Jest genialnym fizykiem, obdarzonym pamięcią fotograficzną i raczej aspołeczną jednostką.

Spin-off, nad którym pracuje stacja ma być prequelem i opowiadać o perypetiach Sheldona gdy miał 12 la. Cykl ma być utrzymany w klimacie "Zwariowanego świata Malcolma". Z macierzystej produkcji wiemy, że Sheldona w Galveston, w Teksasie wychowywała matka-katoliczka, Mary Cooper. Geniusz ma siostrę bliźniaczkę, Missy. Producentem "Shelonda" ma być współtwórca "Teorii wielkiego podrywu" Chuck Lorre. Steve Molaro i Parsons będą producentami wykonawczymi.

Bohaterami "Teorii wielkiego podrywu" są naukowcy i fani science fiction. Cykl opowiada o ich perypetiach w życiu prywatnym, szczególnie o problemach z kobietami. W rolach głównych występują Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Mayim Bialik i Melissa Rauch. W Polsce serial emituje Comedy Central.

dhc2cya

Podziel się opinią

Share
dhc2cya
dhc2cya