Trwa ładowanie...
james franco
10-02-2014 07:33

''The Disaster Artist: My Life Inside The Room'': James Franco znów za kamerą

Share
''The Disaster Artist: My Life Inside The Room'': James Franco znów za kamerą
dyt2pp6

Firma *Jamesa Franco, Rabbit Bandini Productions, zakupiła prawa do przeniesienia na duży ekran książki "The Disaster Artist: My Life Inside The Room".*

Autorami wydanej na jesieni publikacji są aktor Greg Sestero i dziennikarz Tom Bissell. James Franco stanie za kamerą adaptacji, a także wraz z Vince'em Jolivette, Sethem Rogenem i Evanem Goldbergiem zajmie się produkcją. Ryan Moody pisze scenariusz.

Sestero i Tommy Wiseau napisali i zagrali w 2003 roku w obrazie "The Room", przez wielu uznanych za najgorszy film wszech czasów. Wiseau również reżyserował, wyprodukował i finansował "dzieło". "The Room" doczekał się emisji kinowej jedynie w Południowej Kalifornii, a następnie został zdjęty z afiszy. Od tego czasu film zyskał status kultowego i wielokrotnie wyświetlany był na wieczornych seansach, które wcześniej rozsławiły takie dzieła, jak "Rocky Horror Picture Show".

dyt2pp6

Sam Franco jest wielkim fanem produkcji, a Wiseau uważa za "po części wampira, po części marzyciela z Hollywood, po części gangstera, po części Eda Wooda i wielkiego samotnika". Także książkę aktor i reżyser ceni wysoko, dostrzegając w niej coś więcej niż jedynie zapiski z budzącej kontrowersje produkcji.

Ostatnimi reżyserskimi dokonaniami niezwykle płodnego twórcy na jakiego wyrasta James Franco są "Black Dog, Red Dog" oraz "Bukowski".

dyt2pp6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyt2pp6