Trwa ładowanie...
d3ts0q9

"The Shape of Water": oto zwiastun nowego filmu Guillermo del Toro [WIDEO]

W sieci pojawił się trailer najnowszego produkcji Guillermo del Toro zatytułowanej "The Shape of Water". Premiera obrazu zapowiadana jest na grudzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "The Shape of Water"
Kadr z filmu "The Shape of Water" (Materiały prasowe)
d3ts0q9

Guillermo del Toro jest bez wątpienia jedną z najciekawszych postaci Hollywood. Reżyser szturmem przebił się do Fabryki Snów za sprawą cenionych filmów akcji jak "Blade: Wieczny łowca 2" oraz "Hellboy". Krytycy cenią go jednak głównie za obrazy, w których dominuje atmosfera magii rodem z tradycyjnych baśni. Przykładem jest chociażby słynny "Labirynt Fauna" nagrodzony przez Amerykańską Akademię Filmową trzema Oscarami. Del Toro powraca do ulubionej konwencji fantasy w swoim najnowszym obrazie "The Shape of Water". W sieci opublikowano właśnie oficjalny zwiastun produkcji.

"The Shape of Water" to mroczna opowieść, której akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych podczas zimnej wojny. Główną bohaterka jest niejaka Elisa. Kobieta pracuje w laboratorium badawczym jako sprzątaczka. Pewnego dnia odkrywa ona pewien tajny eksperyment. Znalezisko na zawsze odmienia jej życie.

d3ts0q9

W roli głównej "The Shape of Water" wystąpi Sally Hawkins. W obsadzie znaleźli się też m.in. Michael Shannon, Doug Jones, Lauren Lee Smith, Octavia Spencer, Richard Jenkins i Michael Stuhlbarg. Autorami scenariusza są Guillermo del Toro oraz Vanessa Taylor. Film trafi do kin 8 grudnia.

d3ts0q9

Podziel się opinią

Share

d3ts0q9

d3ts0q9