Trwa ładowanie...
tofifest
05-10-2015 12:27

Tofifest: Ruszyła sprzedaż karnetów online

Tofifest: Ruszyła sprzedaż karnetów onlineŹródło: East news
d22mgcn
d22mgcn

Do 11 października macie szansę kupić karnet na Tofifest taniej. Cena karnetu zakupionego online w dniach 1–11 października wynosi: 90 zł za karnet ulgowy (karnety ulgowe przysługują uczniom, studentom, doktorantom, posiadaczom Karty Absolwenta UMK, emerytom i rencistom) i 110 zł za karnet normalny.

Dzięki karnetowi, będziecie mogli obejrzeć blisko 150 filmów w kilkunastu pasmach. W tym znakomitą stawkę konkursu głównego ON AIR, 31 shortów konkursu SHORTCUT wybranych z 2000 zgłoszeń z 61 krajów świata. Pasmem wiodącym jest w tym roku przegląd filmów opartych o biografie kultowych muzyków zaliczanych do tzw. Klubu 27. Przygotowaliśmy także pasmo "Islam. Bliski-daleki Wschód" patrzące na Muzułmanów oczami muzułmańskich filmowców.

Wśród premier Tofifest znajdzie się Złoty Lew z Wenecji'2015 "Z daleka / Desde Alla", Złota Muszla San Sebastian'2015 Sparrows / Wróble czy też nowe filmy Sokurova - Francofonia i Greeneway'a - Eisenstein w Meksyku.

Do tego posiadacze karnetów będą uprawnieni do wybranych zniżek na imprezy organizowane przez oficjalny Klub Festiwalowy Enerde oraz wybranych zniżek w menu Klubu Festiwalowego. Ten popularny, niezależny klub przygotował na cały festiwal mocny program muzyczny.

d22mgcn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22mgcn