Trwa ładowanie...

Tom Cruise i Emily Blunt w pogoni za jutrem - trzy premiery, trzy kraje, jeden dzień

Tom Cruise i Emily Blunt w pogoni za jutrem - trzy premiery, trzy kraje, jeden dzieńŹródło: Warner
d10h2t8
d10h2t8

Gwiazdy walczą z czasem, aby spotkać się z fanami w Londynie, Paryżu i Nowym Jorku podczas jedynej w swoim rodzaju premiery filmowej.

28 maja 2014 r. gwiazdy występujące w filmie "Na skraju jutra" wezmą udział w przełomowym wydarzeniu na skalę światową, kiedy pierwszy raz w historii trzy premiery filmowe zorganizowane dla fanów odbędą się w trzech różnych krajach tego samego dnia, a czerwony dywan rozwinie się ponownie w kolejnych miejscach, w których Tom Cruise i Emily Blunt będą prowadzili wyścig z czasem, aby zdążyć na każdy premierowy pokaz.

W filmie Na skraju jutra postać grana przez Cruise’a bez końca przeżywa ten sam dzień, kiedy to doszło do zażartej bitwy, której stawką jest ocalenie całego świata. Akcja filmu rozpoczyna się w dniu przyjazdu bohatera do Londynu, co czyni to miasto idealnym miejscem na rozpoczęcie tej międzynarodowej imprezy. Wszystkie godziny zostały podane zgodnie z czasem miejscowym:

d10h2t8

• 7.00 — pierwsza premiera na czerwonym dywanie w Londynie z pokazem filmu o 9.00. Następnie akcja filmu przenosi się do Francji, gdzie bohaterowie muszą stawić czoła niepokonanej armii najeźdźców z kosmosu.

• 14.00 — czerwony dywan w Paryżu z pokazem filmu o 16.00. Na ostatnią premierę gwiazdy wrócą do Stanów Zjednoczonych.

• 22.00 — czerwony dywan w Nowym Jorku z ostatnim premierowym pokazem Na skraju jutra — o godzinie 23.59. W przerwach pomiędzy premierami, w czasie lotów do kolejnych krajów, Cruise, Blunt oraz reżyser filmu Doug Liman będą rozmawiać z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W podróży weźmie również udział grupa wybranych przedstawicieli mediów, którzy będą na bieżąco relacjonować przebieg wydarzeń.

Fragmenty każdej z trzech imprez będzie także można obejrzeć na żywo w internecie. Fani, którzy nie wezmą udziału we wszystkich premierowych pokazach, będą mieli możliwość śledzenia wydarzeń na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych na kanale #EOTLive.

d10h2t8

Nominowany do Oscara Tom Cruise oraz Emily Blunt wystąpili w thrillerze science fiction produkcji Warner Bros. Pictures i Village Roadshow Pictures Na skraju jutra w reżyserii Douga Limana.

Akcja tego epickiego filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy rasa obcych, której nie jest w stanie dorównać żadna armia na świecie, przypuszcza na Ziemię bezlitosny atak.

Major William Cage (Cruise) to żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, a jednak zostaje bezceremonialnie rzucony w sam środek misji samobójczej. Cage ginie niemal natychmiast, ale zamiast umrzeć, zostaje zamknięty w pętli czasowej i tym samym skazany na przeżywanie tej samej brutalnej walki raz za razem, walcząc i umierając bez końca.

Z każdym kolejnym powrotem Cage jest jednak w stanie coraz skuteczniej stawiać opór swoim przeciwnikom w towarzystwie bojowniczki Sił Specjalnych Rity Vrataski (Blunt). Kiedy Cage i Rita decydują się podjąć walkę z kosmitami, każda przeżywana od nowa bitwa pozwala im zrobić kolejny krok na drodze do pokonania wroga.

Zwiastun filmu:

W międzynarodowej obsadzie znaleźli się również: Bill Paxton, Brendan Gleeson, Noah Taylor, Kick Gurry, Dragomir Mrsic, Charlotte Riley, Jonas Armstrong, Franz Drameh, Masayoshi Haneda oraz Tony Way.

d10h2t8

Liman wyreżyserował film Na skraju jutra na podstawie scenariusza napisanego przez Christophera McQuarriego oraz Jeza i Johna-Henry’ego Butterworthów na motywach powieści zatytułowanej „All You Need Is Kill” autorstwa Hiroshiego Sakurazaki. Za produkcję filmu odpowiadali Erwin Stoff, Tom Lassally, Jeffrey Silver, Gregory Jacobs i Jason Hoffs. Producentami wykonawczymi byli Doug Liman, Dave Bartis, Joby Harold, Hidemi Fukuhara oraz Bruce Berman, a Tim Lewis i Kim Winther pełnili funkcję współproducentów.

Warner Bros. Pictures we współpracy z Village Roadshow Pictures przedstawia film produkcji 3 Arts we współpracy z Viz Productions pod tytułem Na skraju jutra w reżyserii Douga Limana. Film, który wejdzie na krajowe ekrany 6 czerwca 2014 r., będzie wyświetlany w 2D i 3D w wybranych kinach oraz kinach IMAX. Jego dystrybucją zajmie się Warner Bros. Pictures, spółka Warner Bros.

Entertainment, a na wybranych obszarach — Village Roadshow. Film został dopuszczony do oglądania przez dzieci w wieku poniżej 13 lat pod nadzorem rodziców ze względu na gwałtowne i brutalne sceny akcji z użyciem efektów specjalnych, wulgarny język oraz nieliczne sceny o charakterze erotycznym.

d10h2t8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10h2t8