Trwa ładowanie...
04-05-2006 14:31

Tom Cruise zabezpiecza narzeczoną

Tom Cruise zabezpiecza narzeczoną
d3g99gh
d3g99gh

Tom Cruise i Katie Holmes podpisali umowę przedmałżeńską, opiewającą na kwotę niemal 40 milionów dolarów.

Aktorska para spędziła minione dni na ustalaniu szczegółów przedmałżeńskiego kontraktu, który w razie ich ewentualnego rozstania zadecyduje o podziale majątku.

Dla potrzeb Holmes i jej nowo narodzonego dziecka został utworzony 8-milionowy fundusz, z którego aktorka będzie mogła skorzystać bez względu na to, czy para ostatecznie stanie przed ołtarzem czy nie. W przypadku ewentualnego rozwodu gwiazda obrazu "Batman - Początek" otrzyma dalsze 25 milionów.

Para zamierza pobrać się w lipcu - po tym, jak Cruise zakończy promocję swojego najnowszego filmu "Mission: Impossible III".

d3g99gh

Rodzice panny młodej, którzy wcześniej wyrażali niepokój o córkę w związku z ogromnym wpływem, jaki ma na nią narzeczony, teraz podkreślili, że są spokojniejsi, gdyż Holmes zyskała zabezpieczenie finansowe.

- Rodzina Katie była dość sceptycznie nastawiona do jej związku - stwierdziła osoba z otoczenia aktorki. - Byli zaszokowani tym, że tak szybko zaszła w ciążę i nie spodobało im się, że przeszła na scjentologię. Teraz jednak nieco odetchnęli widząc, że Katie i jej dziecko są zabezpieczeni finansowo, nawet jeśli nie dojdzie do ślubu z Tomem.

d3g99gh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g99gh