Trwa ładowanie...
kevin costner

Tom Hardy i Kevin Costner nie mają skrupułów

Share
Tom Hardy i Kevin Costner nie mają skrupułów
d2exmyl

*Tom Hardy zagra główną rolę w filmie "Without Remorse", spin-offie serii o Jacku Ryanie.*

Studio Paramount nie tylko pracuje obecnie nad kolejnym filmem o Ryanie, w którym wystąpi Chris Pine, ale i nad adaptacją thrillera Toma Clancy'ego "Without Remorse", znanego w Polsce pod tytułem "Bez skrupułów".

d2exmyl

Projekt przedstawi losy Johna Clarka, najemnika, który wcześniej pojawił się w filmie o perypetiach amerykańskiego agenta CIA Jacka Ryana, "Stan zagrożenia". Wówczas sportretował go Willem Dafoe. W "Without Remorse" Clark zamienia mundur Amerykańskiej Marynarki na uniform agenta CIA. Zamiast jednak badać międzynarodowe spiski, bohater planuje zemstę na handlarzu narkotyków, który zabił mu ukochaną.

Media poinformowały dziś nie tylko o udziale Toma Hardy'ego w projekcie, ale i potwierdziły doniesienia o roli Kevina Costnera u boku Chrisa Pine'a i Hardy'ego w obu filmach. Costner wcieli się w nich w Williama Harpera, amerykańskiego idealistę, który rekrutuje Ryana i Clarka i zostaje ich mentorem.

Za kamerą "Without Remorse" stanie Christopher McQuarrie, który jest także autorem scenariusza. Z kolei reżyserem nowego filmu o Jacku Ryanie jest Kenneth Branagh.

Toma Hardy'ego mogliśmy podziwiać ostatnio w przeboju "Mroczny rycerz powstaje". Dorobek Kevina Costnera zamyka miniserial "Hatfields & McCoys".

d2exmyl

Podziel się opinią

Share
d2exmyl
d2exmyl