Trwa ładowanie...

''True Crimes'': Anna Wendzikowska wystąpi u boku Jima Carreya

''True Crimes'': Anna Wendzikowska wystąpi u boku Jima CarreyaŹródło: AKPA
d4qxhkf
d4qxhkf

Anna Wendzikowska była najlepsza w castingu do roli dziennikarki w hollywoodzkiej produkcji "True Crimes". Polska aktorka i dziennikarka dołączyła do obsady, w której znajduje się już Jim Carrey i Charlotte Gainsbourg.

Jak zauważa magazyn Party, Anna Wendzikowska jest znana przede wszystkim z przeprowadzania wywiadów telewizyjnych z gwiazdami światowego kina. Tym niemniej Wendzikowska zaczynała swoją karierę jako aktorka filmowa i telewizyjna.

Wendzikowska pojawiła się w gronie zaproszonych do wzięcia udziału w castingu do amerykańskiej produkcji "True Crimes". Wiadomo, że o rolę u boku Jima Carreya i Charlotte Gainsbourg starała się również między innymi Anna Mucha.

"True Crimes" to thriller psychologiczny. Koproducentami obrazu są Krakowskie Biuro Festiwalowe i Krakow Film Commission. Zdjęcia w Krakowie powstają przy pełnym wsparciu miasta. Produkcję dofinansuje Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz Los Angeles Media Fund. Zdjęcia w całości będą realizowane w Krakowie.

(fot. AKPA)

d4qxhkf

- Kraków stał się prawdziwą filmową wizytówką - mówiła Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego. - Jestem dumna, że udało się nam pozyskać tak dużą i międzynarodową produkcję jak "True Crimes". Zyskujemy wizerunkowo, poprzez to, że miasto gra w filmie, a dodatkowo mamy większe możliwości wypromowania się, również jako lokacja, wśród producentów filmów z całego świata i tym samym pozyskiwania nowych zleceń dla Krakowa.

d4qxhkf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4qxhkf