Trwa ładowanie...

''Twardowsky'': Robert Więckiewicz i seksowna diablica na Księżycu [WIDEO]

''Twardowsky'': Robert Więckiewicz i seksowna diablica na Księżycu [WIDEO]Źródło: Platige Image
d44tbuo
d44tbuo

W sieci pojawił się krótkometrażowy obraz „Twardowsky” w reżyserii Tomasza Bagińskiego. Interpretacja legendy o Panu Twardowskim, który w nowym wydaniu jest kosmonautą zastawiającym pułapkę na seksowną diablicę.

Twardowsky (Robert Więckiewicz)
przebywa samotnie w bazie na Księżycu, czekając na przybycie wysłannika z piekła. Okazuje się nim być seksowna diablica (Aleksandra Kasprzyk), która nie godzi się na propozycję renegocjacji umowy, jaka została zawarta po podpisaniu cyrografu. Twardowsky nie daje jednak za wygraną i zastawia pułapkę na diabelską istotę. Przed zadaniem ostatniego ciosu, kosmonauta stosuje wyjątkowo bolesną torturę, która jest znana każdemu Polakowi...

„Twardowsky” jest częścią inicjatywy „Legendy polskie”, w który zaangażowali się polscy filmowcy i pisarze. - Razem z Allegro i Platige Image wymyśliliśmy sobie, żeby odświeżyć polskie bajki, polskie legendy – mówił Tomasz Bagiński, który twierdzi, że jeszcze nikt w Polsce tego dobrze nie zrobił. - Chcieliśmy, żeby to było zrobione dla Polaków, w Polsce, korzystając z polskich materiałów, ale żeby to raczej przypominało kino z Zachodu. Żeby kojarzyło się z kinem superbohaterskim.

Poza „Twardowskym” w skład „Legend polskich” wchodzi film „Smok”, który pojawił się 30 listopada (czytaj więcej tutaj)
, i darmowa antologia zawierająca sześć opowiadań. Więcej informacji pod tym adresem.

d44tbuo

Niedawno świat obiegła wieść, że Tomasz Bagiński wyreżyseruje "Wiedźmina" na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego i opartej na niej grze, która podbiła świat. - Prace nad Wiedźminem trwają już dobre 3 lata. To nie będzie film dla przedszkolaków. Polacy przypomną sobie, że mają być z czego dumni- powiedział reżyser w wywiadzie dla WP. "Wiedźmin" będzie najdroższą polską produkcją - jego budżet to ok. 120 mln zł. Posłuchaj, co reżyser miał do powiedzenia na temat projektu w rozmowie z Wirtualną Polską:

Więcej wypowiedzi Tomasza Bagińskiego na temat "Wiedźmina" znajdziesz tutaj.

d44tbuo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44tbuo