Trwa ładowanie...
d20wam7

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska jako Shawn Mendes i Camila Cabello

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo: W 12. finałowym odcinku show o nagrodę główną, czyli 100.000 złotych na cele charytatywne zawalczą: Emilia Komarnicka – Klynstra, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny i Adam Stycharczuk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tą parę zapamiętacie na długo
Tą parę zapamiętacie na długo (fot. M.Zawada)
d20wam7

Ale w tym programie wszyscy uczestnicy śpiewają do samego końca, dlatego pozostałych artystów zobaczymy w niezapomnianych duetach. Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska wcielają się w jedną z najgorętszych par światowego show-biznesu - Shawna Mendesa i Camilę Cabello. Wykonują ich największy hit lata 2019 - "Senorita”, do którego powstał bardzo zmysłowy teledysk!

Zobacz wideo:

Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska mają za sobą jedenaście tygodni walki solo, teraz muszą wystąpić w duecie! Jak artyści radzą sobie z tym wyzwaniem?

d20wam7

– W duecie z jednej strony jest trudno, a z drugiej strony jest (…) team spirit, taki duch zespołu – stwierdza Maciej Dowbor.

– Ja się bardzo cieszę, że możemy stanąć na scenie razem, bo to jest coś nowego – mówi Jeremi. – (piosenka "Senorita”) Możemy też coś tutaj zagrać i stworzyć historię – zapewnia Kasia. – Stworzyć atmosferę też – dodaje Jeremi. Jak Jeremi i Kasia radzą sobie w roli kochanków na scenie?

– Nie bój się – gramy! Możesz mnie tam macać – śmieje się Kasia. A Jeremi zdradza:

- Kasia (…) jak śpiewa Camilę – ja jestem zakochany w tym. Jesteś świetną senoritą i nie muszę udawać! Jak wypada Kasia jako zmysłowa senorita Jeremi jako jej uwodzicielski latin lover? Zobaczcie fragment programu!

Wielki finał 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę 23 listopada o godzinie 22:15 w Polsacie!

Zobacz też: Pięć lat temu debiutowała w "The Voice of Poland”. Zobaczcie, jak zmieniła się Sarsa

d20wam7

Podziel się opinią

Share
d20wam7
d20wam7