Trwa ładowanie...
d41uoag

TYLKO W WP: Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński w filmie Patryka Vegi. Mamy zdjęcia!

Patryk Vega szumnie zapowiada swój najnowszy film "Polityka". Jeśli wierzyć jego słowom, rządzący mają powody do obaw. Reżyser ma obnażyć świat polityki. Wiemy, jak wygląda Andrzej Grabowski w roli prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Tylko w WP zobaczycie te zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński
Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński (wp exclusive)
d41uoag

"Polityka" to kolejny film Patryka Vegi, który zdaniem reżysera wywoła aferę przed jesiennymi wyborami. Vega montuje go w Japonii, bo w kraju pojawiały się naciski, próby przekupstwa, a w końcu groźby. Ludzie władzy boją się, że "Polityka" może wpłynąć na wynik wyborów. Zapowiada się solidna obsada aktorska.

- Trzykrotnie naciskano na mnie, żebym przeniósł premierę na czas po wyborach. Obiecywano mi za to ogromne pieniądze na kolejne filmy. Gwarantowano, że znajdą się miliony. Kiedy politycy zorientowali się, że film może być dla nich szkodliwy, wtedy padła też groźba, że mogę zostać pomówiony w sprawie karnej. Wtedy trafiłbym do aresztu, a premiera przez to na pewno by się opóźniła. Z politycznego punktu widzenia to byłby najlepszy ruch, żeby mnie zatrzymać. Nie chciałem ryzykować. Zabrałem materiały z planu i wyjechałem do Japonii, gdzie je właśnie składam z montażystą - mówił w wywiadzie dla WP reżyser.

Powoli dowiadujemy się, kto zagra poszczególne postaci. Potwierdzono już udział Daniela Olbrychskiego i Janusza Chabiora. Teraz okazuje się, że w Jarosława Kaczyńskiego wcieli się Andrzej Grabowski. Wiemy, jak będzie wyglądał w tej roli.

d41uoag

Metamorfoza robi wrażenie. Zresztą spójrzcie sami:

Materiał prasowy
Materiał prasowy
Materiał prasowy

Premiera filmu 6 września 2019 roku. Czekacie na najnowsze dzieło Patryka Vegi?

d41uoag

Podziel się opinią

Share

d41uoag

d41uoag