ycipk-ybbw81

"Uncharted". Sony zdradza odtwórców głównych ról w filmowej adaptacji gry. Zaskoczenie!

Znamy nazwiska, jakie pojawią się filmowej wersji kultowej gry na PlayStation. O jednym mówiło się już od dawna. Ale aktor zagra w filmie zupełnie inną rolę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Uncharted" w końcu trafi na ekran. Czekają wielka przygoda, akcja, skarby i hollywoodzkie gwiazdy
"Uncharted" w końcu trafi na ekran. Czekają wielka przygoda, akcja, skarby i hollywoodzkie gwiazdy (Materiały prasowe)
ycipk-ybbw81

Z informacji do jakich dotarło "Variety" wynika, że w filmowej adaptacji gry "Uncharted" zobaczymy Marka Wahlberga. Rozmowy są na ostatniej prostej i ponoć to kwestia formalności. Jednak Wahlberg nie zagra głównego bohatera, czyli Nathana Drake'a.

Choć mówiło się o nim jako odtwórcy głównej roli, Wahlberg wcieli się w Victora "Sully'ego" Sullivana. To awanturnik, poszukiwacz przygód i mentor Nathana Drake'a, którego zagra Tom Holland, ostatni odtwórca roli Spider-Mana.

ycipk-ybbw81

Wahlberg był typowany do roli Drake'a lata temu, kiedy film miał reżyserować David O. Russell. Projekt jednak upadł. Kiedy jakiś czas temu Sony ogłosiło, że chce ponownie spróbować tym razem z tzw. origin story, aktor nie zastanawiał się ani chwili. Ponoć bardzo mu zależało, aby pojawić się w adaptacji bestsellerowej gry.

Nadchodzący film wyreżyseruje Travis Knight. Dał się poznać za sprawą rewelacyjnego "Bumblebee", którego możecie w tej chwili obejrzeć m.in. na HBO GO. Scenariusz pisze Rafe Judkins we współpracy z Artem Marcumem i Mattem Hollowayem.

ZOBACZ TEŻ: "Uncharted: Zaginione Dziedzictwo" - współczesny Indiana Jones

ycipk-ybbw81

"Uncharted" to seria gier przygodowych na PlayStation w duchu m.in. "Tomb Raidera" czy "Indiany Jonesa". Pierwsza z nich pt. "Uncharted: Drake's Fortune" zadebiutowała w 2007 r. i z miejsca stała się hitem. Do dziś sprzedano 41 mln kopii. A mówimy tylko o części pierwszej. Seria dorobiła się 4 odsłon.

Film będzie pierwszą dużą współpracą między PlayStation i Sony Pictures.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ybbw81

ycipk-ybbw81
ycipk-ybbw81