Trwa ładowanie...

Upiorna dziewczynka z "Ringu" trafiła do aresztu. Jechała skradzionym BMW

Policja aresztowała Daveigh Chase. Aktorka znana przede wszystkim z roli Samary w amerykańskiej wersji horroru "The Ring" wybrała się na przejażdżkę samochodem, który okazał się przedmiotem kradzieży.
Share
Daveigh Chase w roli Samary
Daveigh Chase w roli SamaryŹródło: Materiały prasowe
doazswb

Jak podaje portal TMZ, 27-letnia Chase była pasażerką w samochodzie, który we wtorkowy poranek został zatrzymany przez policję do kontroli. Kiedy funkcjonariusze porównali numery tablic z rejestrem skradzionych pojazdów, okazało się, że ani aktorka, ani jej znajomy siedzący za kółkiem nie są właścicielami pojazdu.

Policyjny informator ujawnił, że Chase nie postawiono zarzutu kradzieży, jednak jazda samochodem bez zgody właściciela jest uważana za przestępstwo. Aktorka przebywa obecnie w areszcie, który może opuścić po wpłaceniu 25 tys. dol. kaucji. (ok. 88 tys. zł).

doazswb

Daveigh Chase to aktorka filmowa i telewizyjna, która rozpoczęła karierę w wieku 8 lat niewielką rolą w "Sabrinie: Nastoletniej czarownicy". Obecnie ma na swoim koncie ponad 50 występów, m.in. w filmie "Donnie Darko" czy wspomnianym "Ringu". Podkładała także głos Lilo w animacji "Lilo & Stitch". Ostatnio mogliśmy ją oglądać w thrillerze "American Romance" z 2016 r.

Obejrzyj zwiastun "Rings", nowej wersji kultowego horroru z Samarą:

doazswb

Podziel się opinią

Share
doazswb
doazswb