Trwa ładowanie...

Uwaga, diwa! Faye Dunaway, laureatka Oscara, wyrzucona z teatru za gwiazdorzenie

Faye Dunaway, 78-letnia gwiazda filmów "Chinatown", "Sieć" czy "Arizona Dream", tak zaszła za skórę twórcom broadwayowskiej sztuki, że postanowili ją zwolnić! "Ludzie bali się o swoje bezpieczeństwo".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Uwaga, diwa! Faye Dunaway, laureatka Oscara, wyrzucona z teatru za gwiazdorzenieŹródło: Getty Images
d350gmi
d350gmi

Faye Dunaway miała być gwiazdą monodramy "Tea at five", której bohaterką jest Katherine Hepburn. Niestety, premiera została odwołana.

Jako pierwszy o sprawie napisał "New York Times", którego źródło podało, że ekipa w teatrze bała się o swoje bezpieczeństwo w obecności Dunaway. Aktorka miała obrażać członków ekipy, na widok sałatki rzuciła ją na podłogę krzycząc, że jest na diecie i nie pozwalała patrzeć innym na swoje próby. Nawet reżyserowi!

Informatorzy gazety twierdzą także, że potrafiła spóźniać się na próby nawet 2 godziny, potem okazywało się, że jest nieprzygotowana. "98 proc. tekstu dostawała do ucha" - mówi osoba znająca sprawę.

Ale na tym nie koniec, ponoć kazała obsłudze na kolanach czyścić podłogę w jej garderobie. Rzucała lustrami, pudłami i szczotkami do włosów w pracowników teatru. Akty fizycznej i werbalnej przemocy zmusiły producentów do zawieszenia sztuki.

Getty Images
Źródło: Getty Images

To nie pierwszy raz, gdy słyszy się o takich wybrykach Faye Dunaway. Daily Mail przypomina, że lata temu zażądała w środku nocy przearanżowania swojego pokoju hotelowego, bo czuła "złą energię". Innym razem była oburzona, gdy produkcja wysłała po nią białą limuzynę, podczas gdy ona nienawidzi tego koloru. Zażądała wtedy wynajęcia innego samochodu, którym przyjechała na plan, mimo że jechała za nią domówiona czarna limuzyna...

d350gmi

Oczywiście jej najgłośniejszym "wybrykiem" była oscarowa wpadka podczas rozdania nagród w 2017 roku. Warren Beatty i Faye Dunaway otrzymali błędną kopertę i ogłosili, że najlepszym filmem roku został musical Damiena Chazelle'a – "La La Land". W rzeczywistości Amerykańska Akademia Filmowa postanowiła nagrodzić statuetką "Moonlight" Barry’ego Jenkinsa.

East News
Źródło: East News
East News
Źródło: East News
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d350gmi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d350gmi