Trwa ładowanie...

Vega do Pawłowicz. "Pani Krysiu przesyłam serdeczne pozdrowienia i fragment filmu" [WIDEO]

Nowy film Patryka Vegi ma zatrząść polską sceną polityczną. Pomysł reżysera skomentowała już Krystyna Pawłowicz. "Już straszy, że tuż przed wyborami we wrześniu pokaże film = swoją 'prawdę o politykach'" - napisała na Twitterze. Teraz piłeczkę odbija sam twórca kontrowersyjnej produkcji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Vega do Pawłowicz. "Pani Krysiu przesyłam serdeczne pozdrowienia i fragment filmu" [WIDEO]Źródło: WP.PL
d3rdyy4
d3rdyy4

Tuż po pojawieniu się informacji, że nowym film Patryka Vegi może uderzyć w partię rządzącą, Krystyna Pawłowicz postanowiła skomentować sytuację. W swoim stylu:

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. W filmiku, który Patryk Vega przesłał redakcji Wirtualnej Polski, reżyser "serdecznie pozdrawia" posłankę PiS-u i pokazuje scenę "Polityki", gdzie Iwona Bielska odgrywa Krystynę Pawłowicz. I jest świetna. Zobaczcie:

ZOBACZ: Patryk Vega odpowiada Krystynie Pawłowicz:

"Polityka" to kolejny film Patryka Vegi, który zdaniem reżysera wywoła aferę przed jesiennymi wyborami. Vega montuje go w Japonii, bo w kraju pojawiały się naciski, próby przekupstwa, a w końcu groźby. Ludzie władzy boją się, że "Polityka" może wpłynąć na wynik wyborów. Premiera filmu już we wrześniu.

d3rdyy4
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3rdyy4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rdyy4