ycipk-w7axwi

Vega odpowiada Morawieckiemu i wrzuca kolejne wideo. Zobacz, kto zagra premiera RP

Patryk Vega nakręcił film o polskich politykach. W krótkim wideo apeluje do premiera Mateusza Morawieckiego. "Jestem niezależny i robię filmy, które mogą się politykom nie podobać" - mówi na nagraniu. Przy okazji pokazał fragment swojej najnowszej produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jestem niezależny i robię swoje" - mówi Vega i pokazuje filmowego Mateusza Morawieckiego
"Jestem niezależny i robię swoje" - mówi Vega i pokazuje filmowego Mateusza Morawieckiego (WP.PL)
ycipk-w7axwi

Mateusz Morawiecki to już trzeci, po Krystynie Pawłowicz i Jarosławie Kaczyńskim, polityk PiS-u, który pojawi się w najnowszym filmie Patryka Vegi.

ZOBACZ: Patryk Vega odpowiada Mateuszowi Morawieckiemu. "Jestem niezależny i robię swoje"

ycipk-w7axwi

W poniedziałek reżyser "Botoksu" wrzucił na Instagrama wypowiedź premiera RP z XIV zjazdu klubów "Gazet Polskiej". Morawiecki piętnuje w nim "środowisko aktorów", którego większość nie rozumie "polskiej racji stanu" i "gardzi społeczeństwem".

W odpowiedzi Vega opublikował kolejny klip z nadchodzącej "Polityki" - filmu, w którym zobaczymy dobrze znane twarze z polskiego sejmu. W wideo widzimy Marcina Bosaka, którego postać wzorowana jest właśnie na Mateuszu Morawieckim.

- Ludzi nie trzeba słuchać, ale obiecać im, czego oczekują. A potem wygasić te oczekiwania. Mają zapier….ć za miskę ryżu - mówi bohater grany przez aktora znanego m.in. z "M jak miłość".

ycipk-w7axwi

- Trzykrotnie naciskano na mnie, żebym przeniósł premierę na czas po wyborach. Obiecywano mi za to ogromne pieniądze na kolejne filmy. Gwarantowano, że znajdą się miliony. […] Kiedy politycy zorientowali się, że film może być dla nich szkodliwy, wtedy padła też groźba, że mogę zostać pomówiony w sprawie karnej. Wtedy trafiłbym do aresztu, a premiera przez to na pewno by się opóźniła - mówił Vega, który nie zamierza przesuwać premiery.

"Polityka" ma trafić do kin jeszcze przed wyborami, czyli 6 września.

Zobacz także: Vega do Pawłowicz. "Pani Krysiu, przesyłam serdeczne pozdrowienia i fragment filmu" [WIDEO]

ycipk-w7axwi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-w7axwi

ycipk-w7axwi
ycipk-w7axwi