Trwa ładowanie...
violetta

"Violetta" także w Warszawie i Krakowie

Share
"Violetta" także w Warszawie i Krakowie
d14b4bj

Z uwagi na ogromne zainteresowanie koncertami "Violetta Live" w Łodzi, Martina Stoessel wraz z resztą obsady 22 sierpnia 2015 wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym i 25 sierpnia 2015 w Arenie Kraków.

Na scenie do odtwórczyni tytułowej Violetty, Martiny Stoessel, dołączą Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Show uświetni ekipa energicznych tancerzy i fantastyczny zespół muzyczny. Na koncercie usłyszeć będzie można najlepsze piosenki z trzech sezonów przebojowego serialu.

Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu, a "Violetta" święci tryumfy na każdym rynku, na którym się pojawia. Nazywana pierwszą operą mydlaną dla dzieci, produkcja skupia widzów wokół opowieści o życiu utalentowanej Violetty, która śpiewem i tańcem toruje sobie drogę przez trudności jej nastoletniego życia, kiedy to po wielu latach spędzonych w Europie, wraca do rodzimego Buenos Aires. "Violettę", dubbingowaną w 15 językach, między kwietniem a czerwcem 2014 roku obejrzało ponad 40 milionów widzów. Violetta jest również ulubioną postacią wśród dziewczynek w wieku 6-14 lat w Polsce, Francji, Hiszpanii, Włoszech oraz Belgii.

Bilety na koncerty w Warszawie i Krakowie (obydwa rozpoczną się o godzinie 19.00) trafią do sprzedaży 13 grudnia 2014 r., o godz. 09.00 na Livenation.pl. Najtańsze bilety będą dostępne w cenie od 129 złotych.

Przypomnijmy, że koncerty "Violetta Live" odbędą się także 29 marca w Łodzi w Atlas Arenie o godzinie 14.30 i 19.00.

d14b4bj

Podziel się opinią

Share
d14b4bj
d14b4bj