"Volta": Disco polo wśród plakatów filmowych

Polski dystrybutor nowej komedii Juliusza Machulskiego, przypominając o nadchodzącej premierze filmu, znów chwali się jego plakatem. W polskim kinie XXI wieku widywaliśmy już gorsze koszmary, ale czy powrót na wielki ekran mistrza komedii, twórcy m.in. "Kilera" czy "Sekmisji", nie zasługuje na coś więcej niż nijaka grafika?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Pazura w filmie "Volta"
Cezary Pazura w filmie "Volta" (Materiały prasowe)

Żyjemy w świecie, w którym wartość artystyczna filmu znaczy dużo mniej niż jego potencjał do zarabiania. Nie dziwi więc fakt, że spece od reklamy wypuścili plakat, który nie ma zachwycać, a jedynie film sprzedać. Nie oszukujmy się, "Volta" to nie "Ida". Z pewnością przygotowanie dla niej ambitniejszego plakatu mijałoby się z celem. Nie marzy mi się jednak powrót do tradycji słynnej polskiej szkoły plakatu, a odrobina oryginalności. Choćby po to, aby później, gdy film ten kupię na DVD, dobrze wyglądał na półce, a nie przypomniał poster nowego telewizyjnego talent-show.

Życzę sobie i widzom, aby nowa komedia Juliusza Machulskiego charakteryzowała się dużo większą dozą oryginalności niż promujący ją plakat. I choć zwiastun tego nie zapowiada, trzeba przyznać, że ma kilka, choć wulgarnych, to świetnie zagranych momentów (możecie zobaczyć go poniżej)

Materiały prasowe
Podziel się

"Volta" to nowa komedia Juliusza Machulskiego, w obsadzie której zobaczymy takie gwiazdy jak: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman. Partnerować im będą Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, a także ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz. Twórcy zapowiadają sensacyjne zwroty akcji, doskonałą intrygę, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe. Czy będzie to wielki powrót Machulskiego? Dowiemy się już 7 lipca.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.