Trwa ładowanie...
weronika książkiewicz
22-11-2010 11:52

Weronika Książkiewicz wyprowadziła się od rodziców

Weronika Książkiewicz wyprowadziła się od rodzicówŹródło: Kapif.pl
dlz69du
dlz69du

[

]( http://www.fakt.pl )
*Weronika Książkiewicz (29 l.) rozpoczyna nowe życie.*

Jak dowiedział się Fakt, aktorka postanowiła wyprowadzić się od rodziców, z którymi mieszkała przez prawie cały ten rok. Wreszcie poczuła się gotowa, by stanąć na nogi po osobistym dramacie.

dlz69du

W styczniu na świat przyszedł Borys, owoc miłości Weroniki Książkiewicz i jej partnera, biznesmena Krzysztofa Latka (45 l.). Ale radość z narodzin chłopca była przyprawiona smakiem goryczy. Książkiewicz i Latek zerwali ze sobą jeszcze przed końcem ciąży. Aktorka została skazana na samotne wychowanie Borysa.

To dlatego opuściła Warszawę, wyjechała do rodzinnego Poznania i zamieszkała z rodzicami, którzy pomagali jej opiekować się dzieckiem.

Jednak teraz Weronika uznała, że pora na zmianę. Jak dowiedział się Fakt, aktorka przeprowadziła się niedawno do nowego domu kilka kilometrów od Poznania. Aktorka kupiła jeden segment w szeregowej willi. Nie potrzebowała wielkiego metrażu, wszak wciąż jest samotną matką. I wygląda na to, że wychowywanie Borysa będzie nadal jej głównym zajęciem. Gdyby postawiła na kontynuowanie kariery, zapewne wybrałaby przeprowadzkę do Warszawy. Czy to oznacza, że Książkiewicz nieprędko zobaczymy znów na ekranach?

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Lesz chce robić karierę w USA

dlz69du
dlz69du
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlz69du