Trwa ładowanie...

Węże w samolocie najchętniej oglądane

Share
Węże w samolocie najchętniej oglądane
d412ys2

Debiutujący dreszczowiec "Snakes On A Plane" trafił w miniony weekend na szczyt amerykańskiego box office'a, zarabiając ponad 15 milionów dolarów.

W obrazie Davida R. Ellisa odgrywający główną rolę Samuel L. Jackson wciela się w agenta FBI, który przewozi samolotem świadka w procesie przeciwko mafii. Okazuje się jednak, że na pokładzie czeka na nich kilkaset śmiertelnie groźnych węży. Do polskich kin film wejdzie 20 października.

d412ys2

ZOBACZ GALERIĘ 'WĘŻY W SAMOLOCIE' Na drugim miejscu zestawienia z dochodem 14 milionów dolarów znalazł się ubiegłotygodniowy lider - przebywająca od trzech tygodni w rankingu komedia "Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby".

Trzecią lokatę utrzymał obraz "World Trade Center" z zyskiem przeszło 10 milionów dolarów.

Tuż za nim z porównywalnym dochodem uplasował się kolejny debiutant - komedia "Przyjęty", której głównym bohaterem jest nastolatek starający się przechytrzyć rodziców. Z drugiej pozycji na piatą spadł film "Step Up - taniec zmysłów".

Trzecia nowość w pierwszej dziesiątce box office to "Material Girls" z udziałem Hilary i Haylie Duff. Obraz zarobił przeszło 4 miliony dolarów i uplasował się na 9. miejscu. Na jego polską premierę będziemy musieli zaczekać do końca grudnia.

d412ys2

Podziel się opinią

Share
d412ys2
d412ys2