Trwa ładowanie...
wes ball
25-09-2017 11:11

"Więzień labiryntu: Lek na śmierć": spektakularny finał sagi. Zobacz pierwszy polski zwiastun [TYLKO U NAS]

Podczas produkcji finału sagi "Więźnia labiryntu” doszło do niebezpiecznego wypadku. Rok temu grający główną rolę Dylan O'Brien na planie filmu został potrącony przez samochód. Z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Na szczęście wyszedł na prostą, co najlepiej widać w pierwszym wybuchowym polskim zwiastunie, który mamy przyjemność zaprezentować po raz pierwszy.

d2sls6h

Producenci zakładali, że O'Brien wróci do zdrowia po około sześciu tygodniach rekonwalescencji. Niestety, obrażenia okazały się poważniejsze, niż początkowo założono i gwiazdor nie może jeszcze podjąć się zobowiązań zawodowych. Produkcja została wstrzymana, ale producenci nie mają wątpliwości co do oficjalnej daty premiery - 26 stycznia 2018.

W finale epickiej sagi o "Więźniu labiryntu” Thomas (O'Brien) staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.

Za kamerą stoi Wes Ball. W rolach głównych: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Espositio, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Will Poulter i Patricia Clarkson.

d2sls6h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sls6h