Trwa ładowanie...
d25g4pj

Wiktoria Kiszakiewicz

Najnowsze informacje
3.7
(21 głosów)
Oceń:
d25g4pj
Miejsce urodzenia:

Warszawa

Filmografia:

Jest zodiakalną panną. Wiki to skromna, radosna dziewczynka z ogromną wyobraźnią. Ma wielu przyjaciół i oczywiście ukochaną pięcioletnią siostrę Olę. Już będąc przedszkolakiem brała udział w licznych teatrzykach i przedstawieniach przedszkolnych - ponieważ uczęszczała do przedszkola artystycznego ukierunkowanego na różnego rodzaju występy.

W roku 2005 rozpoczęła naukę w Szkole Podstawowej, obecnie jest uczennicą 2 klasy. W klasie "0" wzięła udział w szkolnym przedstawieniu teatralnym pt. 'Kopciuszek", w którym zagrała rolę tytułowego Kopciuszka. Przedstawienie otrzymało nagrodę "Złotego Jeża" na IX Szkolnym Festiwalu Teatralnym.

W roku 2006 nagrała reklamę TV promującą produkt Kawa Inka. W tym samym roku rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Jasne błękitne okna" w reżyserii Bogusława Lindy. Wiktoria wygrywając casting zagrała rolę Marysi. Premiera odbyła się w styczniu 2007 roku.

Wiki ma wiele zainteresowań. Bardzo lubi zwierzęta, a szczególnie konie. Marzy by w przyszłości mieć własnego konika. Na dzień dzisiejszy w domu ma małe zoo - trzy psy, papugi, kanarka, chomiki i rybkę.

Mała lubi wykonywać różnego rodzaju prace plastyczne: malować, rysować , lepić z gliny itp. Uczy się też gry na pianinie i śpiewu. Oczywiście nie zaniedbuje sportu - lubi narty, łyżwy, basen, rower, a także skakać po łóżku i robić fikołki.

d25g4pj
d25g4pj
d25g4pj
d25g4pj