Trwa ładowanie...

''Wilk z Wall Street'' potrwa prawie trzy godziny

''Wilk z Wall Street'' potrwa prawie trzy godziny
d3k4z8d
d3k4z8d

Najnowszy film *Martina Scorsese z Leonardo DiCaprio w roli głównej będzie jeszcze dłuższy niż wynikało z poprzednich doniesień prasowych (165 minut). Według francuskiego dystrybutora czas trwania "Wilka z Wall Street" to aż 179 minuty.*

Będzie to najdłuższa produkcja w filmografii laureata Oscara. Do tej pory najdłuższym dziełem nowojorczyka było "Kasyno" z Robertem De Niro i Sharon Stone Obraz z 1995 roku trwał rekordowe 178 minut.

Najnowszy film reżysera "Chłopców z ferajny" przedstawia prawdziwą historię Jordana Belforta, uzależnionego od narkotyków i mocno zakrapianych imprez maklera-hedonisty z Long Island, który w 1998 roku został skazany na 22 miesiące więzienia za wyłudzenia i pranie brudnych pieniędzy. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów i jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.

W obsadzie filmu oprócz DiCaprio znaleźli się także m.in. Matthew McConaughey, Jean Dujardin i Jonah Hill. "Wilk z Wall Street" wejdzie na ekrany polskich kin 3 stycznia 2014 roku. Trailer można zobaczyć pod tym adresem.

Ostatnim w filmem w reżyserskim dorobku Martina Scorsese jest "Hugo i jego wynalazek" z 2011 roku.

d3k4z8d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k4z8d