Trwa ładowanie...
d125eds

Winona Ryder i Jon Bernthal budują osiedle w Yonkers

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Winona Ryder i Jon Bernthal budują osiedle w Yonkers
d125eds

Winona Ryder i Jon Bernthal, a także Alfred Molina dołączyli do obsady miniserialu "Show Me a Hero".

Udział w projekcie wcześniej potwierdzili już Oscar Isaac, Catherine Keener, James Belushi, Terry Kinney i Michael Stahl-David. Scenariusz pisze David Simon, który zasłynął "Prawem ulicy" i William F. Zorzi. Za kamerą ma stanąć Paul Haggis.

Cykl powstaje na podstawie opartej na faktach tak samo zatytułowanej książki autorstwa Lisy Belkin. Akcja rozgrywać będzie się pod koniec lat 80. Bohaterem będzie Nick Wasicsko (Isaac), burmistrz Yonkers, który nakazem sądu federalnego ma wybudować osiedle dla biednych mieszkańców w dzielnicy dobrze sytuowanych, białych.

d125eds

Ryder zagra radną Vinni Restiano i bliską przyjaciółkę burmistrza. Bernthal sportretuje prawnika, Michaela H. Sussmana. Molinie przypadnie rola radnego, Henry'ego J. "Hanka" Spallone'a, który otwarcie sprzeciwiał się projektowi.

Winona Ryder ostatnio wystąpiła w filmie "W obronie własnej". Jon Bernthal najlepiej znany jest z cyklu "Żywe trupy". Można go było też podziwiać w cyklu "Mob City" czy obrazie Martina Scorsese, "Wilk z Wall Street".

d125eds

Podziel się opinią

Share

d125eds

d125eds