Trwa ładowanie...
Aktualności

"Wściekłość i wrzask": zobacz fragment nowego filmu Jamesa Franco

Share
"Wściekłość i wrzask": zobacz fragment nowego filmu Jamesa Franco
d44ue35

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmowej adaptacji powieści Williama Faulknera, "Wściekłość i wrzask".

"Wściekłość i wrzask" ("The Sound and the Fury") to powieść wydana w 1929 roku. Jej akcja rozgrywa się w fikcyjnym hrabstwie Yoknapatawpha, a fabuła skupia się na trudnych relacjach w rodzinie Compsonów, byłych arystokratów.

Za kamerą filmowej adaptacji stanął James Franco, który już wcześniej mierzył się z prozą Faulknera - w ubiegłym roku zaprezentował autorską adaptację jego powieści "Kiedy umieram" ("As I Lay Dying"). Scenariusz nowego obrazu napisał Matt Rager. W produkcji występują James Franco, Seth Rogen, Scott Haze, Danny McBride, Jacob Loeb, Ahna O'Reilly, Tim Blake Nelson, Joey King i Loretta Devine.

d44ue35

Z pierwszym klipem z filmu można zapoznać się poniżej. Scena przedstawia kłótnię bohaterów granych przez Joey King, znaną z serialu "Fargo", oraz Scotta Haze'a, który wystąpił ostatnio w obrazach "Kiedy umieram" oraz "Child of God".

Światowa premiera "Wściekłości i wrzasku" ("The Sound and the Fury") odbędzie się 5 września podczas 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji (27 sierpnia - 6 września).

d44ue35

Podziel się opinią

Share
d44ue35
d44ue35