Trwa ładowanie...

Zbliża się premiera "Opowieści wigilijnej"

Zbliża się premiera "Opowieści wigilijnej"Źródło: Forum Film
d3wkkoe
d3wkkoe

Premiera „Opowieści wigilijnej” zbliża się wielkimi krokami. Kto zaśpiewał kolędę, która zamyka „Opowieść wigilijną”? Które kina pokażą film z polskimi napisami? Sprawdź!

Słynny tenor Andrea Bocelli zaśpiewał kolędę, która zamyka „Opowieść wigilijną” w reżyserii Roberta Zemeckisa („Kto wrobił królika Rogera?”, „Powrót do przyszłości”, „Forrest Gump”). Najnowsza ekranizacja klasycznego dzieła Karola Dickensa, tym razem w 3D, pojawi się na naszych ekranach już 20 listopada.

– Gdy Andrea usłyszał tę przepiękną melodię, od razu zapragnął ją nagrać – nie krył swego entuzjazmu reżyser, a śpiewak potwierdzał: – „God Bless Us Everyone” wspaniale przekazuje emocje, zawarte w filmie. To ciepła, lecz majestatyczna melodia, która przemawia do naszych zmysłów i przybliża nam pojednawcze przesłanie „Opowieści wigilijnej”.

Andrea Bocelli wziął także udział w uroczystej, światowej premierze filmu, która odbyła się 3 listopada w Londynie. Podczas tej niezwykłej uroczystości, połączonej z zapaleniem świątecznych świateł w historycznym centrum miasta, Andrea Bocelli zaśpiewał kolędę z towarzyszeniem chóru katedry św. Pawła (St Paul's Cathedral Choir).

W trakcie konferencji prasowej poprzedzającej to wydarzenie przyznał, że zaangażował się w ten projekt całym sercem i że oczekuje filmu z taką samą niecierpliwością, jak wiele dzieci na całym świecie, nie wyłączając jego własnych synów. Film wyświetlono w tym samym czasie w trzech najbardziej prestiżowych londyńskich kinach oraz w innych dziesięciu na terenie Wielkiej Brytanii, dzięki czemu pobity został oficjalny światowy rekord Guinnessa największej równoczesnej premiery filmu w 3D. Premiera oraz koncerty jej towarzyszące (Oxford Circus, Regent Street i St Paul’s Cathedral) zapoczątkowały w Londynie okres przygotowań do świąt. "Opowieść wigilijna" będzie w Polsce wyświetlana z polskim dubbingiem, ale nie tylko. Ci, którzy chcieliby zobaczyć film w oryginalnej wersji językowej i z polskimi napisami, mogą wybrać się do któregoś z poniższych kin:

d3wkkoe

CC Arkadia
CC Mokotów
CC Promenada
CC Katowice Silesia
CC Łódź

wszystkie Multikina i Silvery

Helios Olsztyn
Helios Rzeszów
Helios Wrocław
Helios Katowice
Helios Radom
Helios Szczecin
Heliso Białystok
Helios Płock
Helios Gorzów
Helios Dąbrowa Górnicza
Helios Piotrków
Helios Lublin
Helios Bielsko Biała
Helios Opole
Kinoplex Kielce
Helios Gdańsk

Londyn, lata czterdzieste XIX wieku. Stary, bardzo skąpy, oschły i źle nastawiony do ludzi kupiec Ebenezer Scrooge dzień Wigilii Bożego Narodzenia spędza w swym sklepie. Oddaje się swemu ulubionemu zajęciu – podliczaniu zysków. Niespodziewanie odwiedza go duch byłego wspólnika, Marleya. Zjawa przestrzega go przed kontynuowaniem skrajnie egoistycznego stylu życia. Zapowiada także przybycie trzech kolejnych duchów, które pomogą Scrooge’owi zrozumieć prawdziwy sens ludzkiej egzystencji. Ta przepowiednia zaczyna się spełniać, co wywoła w życiu kupca szereg poważnych konsekwencji…

„Opowieść wigilijna” w kinach od 20 listopada.

d3wkkoe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wkkoe