Trwa ładowanie...

''Zjednoczone stany miłości'': Magdalena Cielecka o górkach i dołkach w karierze [WIDEO]

''Zjednoczone stany miłości'': Magdalena Cielecka o górkach i dołkach w karierze [WIDEO]Źródło: mat. dystrybutora
d4cj0s1

* Kariera Magdaleny Cieleckiej, jak sama o tym mówi, to górki i dołki. Teraz aktorka zdecydowanie cieszy się nie tylko dużą popularnością, ale także ma okazję grać w dobrych filmach. Tak jest w przypadku “Zjednoczonych stanów miłości”, nagrodzonym w Berlinie filmie Tomasza Wasilewskiego. Cielecka wcieliła się w rolę kobiety szaleńczo zakochanej w żonatym mężczyźnie, granym przez jej byłego partnera Andrzeja Chyrę.*

- Ja w takim dołku byłam jeszcze całkiem niedawno. Trwał dosyć długo i się tym martwiłam, a potem znowu przyszła górka i bardzo się z tego cieszę. Mam nadzieję, że się nie skończy. Chwilo trwaj! – zaklina Magdalena Cielecka.

d4cj0s1

Akcja filmu rozgrywa się na początku 1990 roku. Mimo że nastała już wolność, cały czas czuć ducha poprzedniej epoki. Cztery pozornie szczęśliwe kobiety w różnym wieku łączy nieodparte pragnienie zmiany swojego życia. Nowy świat w transformacji budzi w nich lęki, ale też wyzwala tłumione pragnienia. Agata (Julia Kijowska), młoda matka uwięziona w pozbawionym namiętności małżeństwie, szuka ucieczki w niemożliwej do spełnienia miłości. Renata (Dorota Kolak) jest nauczycielką zafascynowaną swoją młodszą sąsiadką Marzeną (Marta Nieradkiewicz) - prowincjonalną królową piękności, której mąż pracuje w RFN. Siostra Marzeny, Iza (Magdalena Cielecka), jest dyrektorką szkoły i sekretną kochanką ojca jednej z uczennic.

d4cj0s1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cj0s1