Trwa ładowanie...
kto cię szuka
12-10-2015 16:17

''Znam kogoś, kto cię szuka'' w polskich kinach od 27 listopada [WIDEO]

Share
''Znam kogoś, kto cię szuka'' w polskich kinach od 27 listopada [WIDEO]Źródło: Alter Ego Pictures
dtsh60w

Andrzej Chyra i para zmysłowych francuskich nastolatków w iskrzącej emocjami historii o dorastaniu do prawdziwych uczuć i dojrzewaniu ciała, czyli "Znam kogoś, kto cię szuka".

Pokazywany w Cannes i na T-mobile Nowe Horyzonty francusko-polski "Znam kogoś, kto cię szuka" w reżyserii Julii Kowalski 27 listopada wchodzi do polskich kin.

dtsh60w

Francuska prowincja, schyłek jesieni. Rose (Liv Henneguier), nastoletnia córka polskiego imigranta, dorasta bez matki, za to w gąszczu emocji. Właśnie żegna się z niewinnością dzieciństwa i przechodzi w bezwzględną sferę dorosłości, gdzie ciało staje się kolejnym towarem na rówieśniczym rynku, gdzie trwa wyścig na przekraczanie nienaruszalnych dotąd granic i nieosiągalnych doznań. Nieoczekiwanie Rose dostanie zaproszenie do przeżycia emocjonalnego wstrząsu, kiedy stanie między dorosłym Józefem (Andrzej Chyra), a jego porzuconym niegdyś synem - nastoletnim Romanem (Yoann Zimmer). Tajemnica, która zostaje jej powierzona w połączeniu z emocjonalnym rollercoasterem, który zaczyna się, kiedy Roman zatapia w niej spojrzenie popchnie ją ku podroży - do Polski i w dorosłość.

- Na naszych oczach rodzi się nowa figura współczesnego kina: dziewczyna przestaje być pożądana – zaczyna pożądać - mówili o "Znam kogoś, kto cię szuka" Idir Serghine i Pascal Tessaud, selekcjonerzy sekcji ACID Cannes 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.

Film w kinach od 27 listopada.

dtsh60w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtsh60w
dtsh60w