Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
Galapagos Films
Materiały Prasowe
06-04-2023 13:44

Znany raper zagrał w filmie. "Życie w błocie się złoci" w kinach od 12 maja

Raper i producent muzyczny Małach, czyli Bartłomiej Małachowski, zadebiutował w głównej roli w filmie "Życie w błocie się złoci", który do kin trafi 12 maja. Zagrał w nim m.in. u boku Jana Nowickiego, dla którego był to jeden z ostatnich występów na dużym ekranie.

Materiał prasowy Galapagos Films
 Źródło: Materiały prasowe
d15wml3
d15wml3

ŻYCIE W BŁOCIE SIĘ ZŁOCI - zwiastun, w kinach od 12 maja

Utalentowany chłopak z blokowiska razem z kumplami z zespołu hiphopowego marzy o wydaniu płyty. Nie jest mu łatwo. Ojciec alkoholik, opieka nad młodszą siostrą i brak perspektyw to codzienność Lupusa. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy zostaje zatrzymany za posiadanie narkotyków.

Źródło: Materiały prasowe

W rolach głównych występują: Bartłomiej "Małach" Małachowski, Michał Pawlik ("Supernova"), Mateusz Kocięcki ("Proceder"), Jan Nowicki ("Wielki Szu"), Adrianna Chlebicka ("Hiacynt"), Karolina Bruchnicka ("Córka trenera"), Łukasz "Dudek P56" Dudziński, Wojtek "TPS" Walkiewicz. Małach, Dudek P56 i TPS nagrali także premierowy utwór, który będzie promował "Życie w błocie się złoci".

d15wml3

- Zrobiłem film, który mam nadzieję daje do myślenia, przekazuje pewną prawdę o życiu, o tym, jakimi zasadami warto się kierować. Rap od zawsze jest w moim sercu, to on ukształtował mój charakter. Dawał mi siłę w trudnych chwilach, podobnie jak bohaterowi mojego filmu. Jest bardzo ważną częścią tej historii - mówi reżyser Piotr Kujawiński

- Nigdy nie spodziewałem się, że wystąpię w filmie. Spodobały mi się jednak cechy głównego bohatera - Lupusa, przez co odnalazłem w nim coś z samego siebie. Stwierdziłem, że będzie to też dla mnie nowe wyzwanie. Jako raper muszę mieć dużo bodźców, dzięki którym mogę kształtować muzykę na różne sposoby, by nie była taka sama. Film sprawił, że trafiłem do trochę innej rzeczywistości, co było dla mnie ciekawym doświadczeniem - dodaje Małach

"Życie w błocie się złoci" to pełnometrażowy debiut fabularny Piotra Kujawińskiego, który razem z Danutą Kujawińską jest także współautorem scenariusza filmu. Za zdjęcia odpowiada Aleksander Krzystyniak ("Alchemia"), muzyka - Piotr Hummel ("Diablo. Wyścig o wszystko"), Bartłomiej Małachowski "Małach", Łukasz Dudziński "Dudek P56", Wojtek Walkiewicz "TPS". Scenografię i kostiumy przygotowała Agnieszka Duraj ("Ślad"), charakteryzację - Dominika Hamziuk ("W sypialni"), montaż - Piotr Kujawiński, Jonasz Czołpiński. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Producentką obrazu jest Katarzyna Kujawińska - WPW Film Production. Dystrybucja w Polsce: Galapagos Films.

Materiał prasowy Galapagos Films
d15wml3
d15wml3