Trwa ładowanie...

Zobacz jak Ozzy Osbourne podróżuje z synem przez świat

Share
Zobacz jak Ozzy Osbourne podróżuje z synem przez świat
d2xgwt3

W sieci pojawił się trailer zapowiadanego filmu dokumentalnego "Ozzy & Jack's World Detour". Tytułowi bohaterowie to Ozzy Osbourne i jego syn Jack.

Dziesięcioodcinkowy serial wyprodukowała stacja History. Ozzy z synem odwiedzają najsłynniejsze miejsca historyczne, jak Mount Rushmore, Stonehenge, Alamo czy Roswell, a także nieco mniej znane, ale ciekawe lokalizacje. Pierwszy epizod zostanie pokazany 27 lipca. Każdy z nich będzie trwać godzinę.

d2xgwt3

Ozzy przyznał w jednym z wywiadów, że doukment pozwolił mu wypełnić poważne luki w wiedzy historycznej. - Urodziłem się niedługo po wojnie, więc wiem co nieco o Hitlerze, nazistach, drugiej wojnie, ale nie mam pojęcia, co się zdarzyło wcześniej i później - przyznał Osbourne.

Przypomnijmy, że wokalista był już gwiazdą telewizji - stacja MTV zrealizowała reality show "Rodzina Osbourne'ów".

2 lipca, Osbourne z Black Sabbath wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Bilety zostały już wyprzedane.

Dorobek Black Sabbath zamyka longplay "13", który miał premierę w czerwcu 2013 roku. W realizacji dzieła brali udział trzej oryginalni członkowie - Ozzy (wokal, harmonijka), Tony Iommi (gitara) i Geezer Butler (bas), których wspierał na perkusji znany Rage Against The Machine, Brad Wilk. Na koncercie na bębnach zagra Tommy Clufetos.

d2xgwt3

Podziel się opinią

Share
d2xgwt3
d2xgwt3