Trwa ładowanie...
d35d2v6

Zobacz kulisy powstawania "Point Break. Na fali"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobacz kulisy powstawania "Point Break. Na fali"
(East news)
d35d2v6

Zrealizowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii, tętniący adrenaliną thriller ukazujący świat sportów ekstremalnych w ich najbardziej ryzykownych odmianach – *"Point Break – na fali" wejdzie na ekrany kin już 8 stycznia.*

Wszystkie niesamowite sceny, które znalazły się w filmie, zostały zaplanowane oraz nakręcone przez ludzi, którzy uprawiają sporty ekstremalne na co dzień. Niektórych z tych wyczynów nie pokazywano jeszcze w żadnym pełnometrażowym filmie fabularnym! „Gdybym miał ocenić w skali od 1 do 10 punktów, co ci goście zrobili na potrzeby naszej produkcji, dałbym im bez wahania ich 100”, przyznaje aktor Edgar Ramirez, który w „Point Break – na fali” wciela się w postać Bodhiego. „Obserwowanie ich przy pracy było niezwykłym doświadczeniem. Nie potrafiłem uwierzyć własnym oczom”.

W kadrach można zobaczyć chociażby pilota wingsuit Jeba Corlissa, snowboardzistę Xaviera De Le Rue oraz wspinacza Chrisa Sharmę – wszyscy występują również jako kaskaderzy w najbardziej imponujących scenach akcji. Przed kamerą pojawiają się także niemieccy mistrzowie świata siłaczy Faris Al-Sultan i Michael Raelert, zawodowy amerykański surfer Sebastian Zietz, szwajcarski snowboardzista Christian Haller, austriacki snowboardzista Mitch Toelderer oraz amerykański snowboardzista Louie Vito.

Przy wykonywaniu tych wszystkich, mrożących krew w żyłach u przeciętnego człowieka popisów, ekstremalni sportowcy zatrudnieni do pracy przy „Point Break – na fali” bardzo często zakładali specjalnie kamery na kaski, bądź przyczepiali je do swoich kombinezonów. W połączeniu z dziesiątkami kamer przymocowanych do helikopterów oraz strategicznie rozmieszczonych w różnych miejscach lokacji przez ekipę filmową, powstały setki fenomenalnych ujęć, zapierających publiczności dech w piersiach. „Point Break – na fali” zabierze widzów na przygodę, której ci nigdy nie zapomną, pozwalając im zasmakować tego, co tak naprawdę znaczy życie na krawędzi. Premiera 8 stycznia 2016.

d35d2v6

Podziel się opinią

Share

d35d2v6

d35d2v6