Trwa ładowanie...
d2o9a5v

Zobacz zwiastun najnowszego filmu nominowanej do Oscara Marjane Satrapi. ''Głosy'' w kinach od 13 lutego!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobacz zwiastun najnowszego filmu nominowanej do Oscara Marjane Satrapi. ''Głosy'' w kinach od 13 lutego!
(mat. dystrybutora)
d2o9a5v

Marjane Satrapi, autorka obsypanego nagrodami animowanego „Persepolis”, tym razem zaprasza nas do szalonego świata uroczych zabójców i rozgadanych, przemądrzałych zwierząt! Odjechana komedia z Ryanem Reynoldsem, Gemmą Arterton i Anną Kendrick w rolach głównych w kinach już od 13 lutego.

Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w swojej nowej koleżance z księgowości. Fiona jest chodzącym ideałem – seksowna, zabawna, z rozbrajającym brytyjskim akcentem i jako jedyna nie unika go w pracy. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry w wyniku nagłego uniesienia zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu Jerry'emu z pomocą przychodzą jego najlepsi przyjaciele – szatański kot i dobroduszny pies, którzy zawsze wesprą go rozmową i dobrymi radami.

Zwiastun:

Głosy“ to szalona komedia w reżyserii nominowanej do Oscara Marjane Satrapi („Persepolis“, Kurczak ze śliwkami“). Scenariusz do filmu napisał Michael R. Perry („Paranormal Activity 2“). Gwiazdą produkcji jest Ryan Reynolds („Wieczny student“, „Amityville“, „Narzeczony mimo woli“, „Green Lantern“). Popularnemu Kanadyjczykowi partnerują na ekranie Gemma Arterton („007 Quantum of Solace“, „Tamara i mężczyźni“, „Książę Persji: Piaski czasu“), nominowana do Oscara Anna Kendrick („W chmurach“, „Zmierzch“, „Tajemnice lasu“) oraz dwukrotnie nominowana do Oscara Jacki Weaver („Królestwo zwierząt“, „Poradnik pozytywnego myślenia“).

Głosy“, czyli kolejna filmowa propozycja spod znaku REBEL REBEL, w kinach już od 13 lutego. Dystrybutorem obrazu w Polsce jest M2 Films.

d2o9a5v

Podziel się opinią

Share

d2o9a5v

d2o9a5v