Trwa ładowanie...

Żona Ewana McGregora wcale nie chce jego powrotu. Ostra reakcja po rozstaniu z kochanką

Kilka dni temu Mary Elizabeth Winstead rzuciła Ewana McGregora, który zostawił dla niej żonę po 22 latach małżeństwa. Chwilę później zaczęto spekulować, że aktor wrócił z podkulonym ogonem do zdradzonej żony.
Share
Eve Mavrakis i Ewan McGregor do niedawna wspólnie wychowywali 4 córki
Eve Mavrakis i Ewan McGregor do niedawna wspólnie wychowywali 4 córkiŹródło: Getty Images
dg7emsn

Jak donosi brytyjski "Mirror", Eva Mavrakis, która po zdradzie męża wniosła o rozwód, nie zamierza przyjmować go z powrotem do rodzinnego domu. Co ciekawe, kilka godzin po upublicznieniu wiadomości o rozstaniu pary kochanków, McGregor został zauważony w domu byłej żony. To pierwsza jego wizyta od zeszłego roku.

- Nic mnie nie obchodzi, co teraz robi – powiedziała o mężu Eva Mavrakis, dając do zrozumienia, że proces rozwodowy jest nadal w toku.

O romansie McGregora i Winstead mówiło się od jakiegoś czasu, choć dopiero w październiku 2017 r. w mediach pojawiły się zdjęcia, na których para aktorów z serialu "Fargo" całuje się w miejscu publicznym.

dg7emsn

- To była tajemnica poliszynela. Wszyscy na planie o tym wiedzieli - mówił informator RadarOnline. Wkrótce okazało się, że romans McGregora z młodszą koleżanką trwa od maja, a sam aktor był przez ten czas w separacji ze swoją żoną, Evą Mavrakis.

McGregor i Mavrakis poznali się na planie brytyjskiego serialu "Kavanagh QC" w 1995 r. i szybko zdecydowali o wspólnej przyszłości. Jako małżeństwo z 22-letnim stażem są rodzicami czterech córek (w tym jednej adoptowanej sieroty z Mongolii) i do niedawna sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych.

Mary Elizabeth Winstead rozwiodła się z Rileyem Stearnem w maju 2017 r. po 7 latach małżeństwa. - To nie przypadek - mówiło źródło portalu, zwracając uwagę na fakt, że w tym samym miesiącu aktorka zaczęła romansować z McGregorem.

dg7emsn

Obejrzyj zwiastun filmu "T2: Trainspotting":

dg7emsn

Podziel się opinią

Share
dg7emsn
dg7emsn