search
100 pytań do ...
M jak miłość

mariolkasygnarska: Czy Magda będzie z Pawłem????

Odpowiedzi: 0, 2009-07-15 13:47:18

 • Franek Zawadzki: Są na to bardzo małe szanse, ponieważ Magda cały czas jest poza Polską. Musiałaby wrócić na stałe, by mogła być w stałym kontakcie z bohaterem. A na to szanse są małe.

  Powodem jest między innymi częsta nieobecność Anny Muchy odtwarzającej rolę Madzi. Raczej Paweł będzie się skłaniał ku związkowi z Majką, choć i tutaj nie zabraknie problemów.
  zwiń

mało? dopytaj zadaj nowe pytanie

xxx: Czy Paweł i Asia rozstaną się?

Odpowiedzi: 0, 2012-07-20 15:54:26

 • Eliza Homerowska : To już pewne! Będzie rozwód! Asia i Paweł Zduńscy z "M jak miłość" nie rozstaną się w zgodzie. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Joanna dowie się, że Paweł wniósł sprawę o rozwód. Jan będzie ją wtedy buntować, by za żadne skarby świata nie zgadzała się na rozwód bez orzekania o winie. Ślepo zapatrzona w niego dziewczyna postanowi działać według porad przystojnego lekarza. Nie dość, że będzie chciała odebrać mężowi połowę majątku, to jeszcze wystąpi o orzeczenie rozwodu z jego winy. Więcej informacji na temat rozwodu Zduńskich możesz znaleźć tutaj.

Aśka1998: Czy Ula da się wciągnąć do sekty?

Odpowiedzi: 0, 2012-04-11 15:24:57

 • Odpowiedź: Niestety, tak. Ula nawet nie zdaje sobie sprawy, że grupa, do której dołączyła jest w rzeczywistości sektą. Trudno się jednak dziwić postępowaniu bohaterki "M jak miłość". Już od dłuższego czasu nie umie ona znaleźć sobie miejsca. Nieszczęśliwie zakochana odreagowuje złe samopoczucie na najbliższych. Samotność, złamane serce, a także trudności w szkole... Ula nie radzi sobie z problemami i desperacko szuka pomocy. Przypadkowo poznana nieznajoma, Wiola, zaprasza ją na spotkanie "grupy rekolekcyjnej". Uli bardzo podoba się nowe towarzystwo. Szybko przejmuje wyznawane przez nie ideały. Dziewczyna wyciąga od Marka pieniądze, oszukując, że potrzebuje je na książki do szkoły. Wydaje się, że Ula wpada w kolejne kłopoty. Miejmy nadzieję, że Mostowiakowie szybko dostrzegą, że dzieje się z nią coś złego...

marcelapadlo: Jak będzie się nazywał mężczyzna, którego pozna Marta?

Odpowiedzi: 0, 2012-03-02 23:34:34

 • Odpowiedź: Tym mężczyzną okaże się Wiktor Żak (w tej roli Piotr Grabowski). Jak podał dwutygodnik "Świat Seriali", nowy bohater jest prawnikiem, którego Marta po raz pierwszy zobaczy na stacji benzynowej. Żak ma się pojawić w 910. odcinku "M jak miłość".

Pyzunia1105: Kiedy Magda Marszałek wróci do "M jak miłość"?

Odpowiedzi: 0, 2012-02-23 14:13:26

 • Gabrysia Solisowska: Ania Mucha ogłosiła oficjalnie na swoim blogu, że już niebawem znów będziemy mogli ją zobaczyć w serialu "M jak miłość".

Natalia: Czy Marta powróci do Andrzeja?

Odpowiedzi: 0, 2012-02-15 20:55:46

 • Odpowiedź: Na razie trudno powiedzieć, jak potoczą się losy Marty i Andrzeja z "M jak miłość". Budzyńska nie będzie umiała pogodzić się ze zdradą męża. Niespodziewanie w jej życiu pojawi się inny mężczyzna. Będzie on nowym bohaterem serialu. Marta i tajemniczy mężczyzna poznają się podczas konferencji połączonej z wyjazdem integracyjnym. Andrzej będzie robił wszystko, by żona ponownie mu zaufała. Czy uda mu się tego dokonać? Tego jeszcze nie wiadomo.

kim: JAK ANNA DERESZOWSKA NAZYWA SIĘ W "M JAK MIŁOŚĆ"?

Odpowiedzi: 0, 2012-02-15 20:47:29

 • Odpowiedź: W serialu "M jak miłość" Anna Dereszowska wciela się w postać Sandry Matuszewskiej. Bohaterka jest ciocią małej Zosi, którą opiekują się Małgosia i Tomek. Sandra przez wiele lat mieszkała i pracowała w Irlandii.

OlciAA2003: Czy Budzyński powie całą prawdę Marcie?

Odpowiedzi: 0, 2012-02-15 13:14:18

 • Odpowiedź: Prawda o zdradzie Andrzeja w końcu wyjdzie na jaw! Marta przypadkowo usłyszy rozmowę swojego męża z Wernerem. Budzyński przyzna się, że z Agnieszką łączyło go coś więcej niż tylko przyjaźń. Marta nie będzie umiała wybaczyć niewierności ukochanemu. Wyrzuci Andrzeja z domu. Więcej szczegółów dowiesz się z naszej galerii.

KonradK.: Czy można gdzieś obejrzeć 1. odcinek "M jak miłość"? Chciałbym zobaczyć, jak się zaczynało :)

Odpowiedzi: 0, 2012-01-17 16:20:18

 • Odpowiedź: Niestety, pierwszy odcinek "M jak miłość" jest prawdziwym rarytasem, na który trudno trafić. Najwcześniejszym epizodem oficjalnie udostępnianym jest 53. odcinek serii. Jakiś czas temu produkcja TVP sprzedawana była też w formie kolekcji DVD. Poszczególne części można jeszcze znaleźć na niektórych aukcjach internetowych.

anita22: Kiedy skończy się emisja serialu "M jak miłość"?

Odpowiedzi: 0, 2012-01-09 20:35:57

 • Odpowiedź: Nic nie wskazuje na to, żeby "M jak miłość" miało podzielić los serialu "Plebania" i już niedługo zniknąć z anteny. Wręcz przeciwnie! Twórcy produkcji Dwójki robią wszystko, by ich seria w dalszym ciągu była w czołówce najchętniej oglądanych programów w Polsce (aktualny ranking można znaleźć tutaj). W serii coraz częściej pojawiają się zatem nowe wątki i bohaterowie. Nie brakuje też spektakularnych odejść, jak chociażby śmierć Hanki Mostowiak. Zapewne jeszcze przez długi czas serial będzie dalej emitowany, ku uciesze zagorzałej rzeszy fanów.

patusia: "M jak Milość": Kiedy Madzia Marszałek wróci do serialu i czy będzie próbowała zrujnować małżeństwo Pawła i Joanny ?

Odpowiedzi: 0, 2012-01-09 19:44:18

 • Odpowiedź: Niestety, w dalszym ciągu nie wiemy, kiedy Magda Marszałek ponownie pojawi się w serialu. Wcielająca się w rolę bohaterki aktorka Anna Mucha niedawno została mamą. Gwiazda nie chce spędzać więcej czasu w pracy niż w domu. Z tego powodu w dalszym ciągu trwają negocjacje między twórcami serii, a samą zainteresowaną. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

sol: Czy w "M jak miłość" pojawi się korepetytor j.polskiego?

Odpowiedzi: 0, 2012-01-02 14:52:57

 • Odpowiedź: W 849. odcinku serialu "M jak miłość", którego emisja miała miejsce w październiku, pojawił się nowy bohater - Aleksander Stec. Był on korepetytorem Uli. W jego rolę wcielał się Jakub Konieczny - młody aktor i tancerz. Bohater pojawi się ponownie najprawdopodobniej jeszcze w styczniowych odcinkach "M jak miłość".

Emi99 ;): Czy Robert(Paweł Góralski)i Kasia(Agnieszka Sienkiewicz)będę razem?Jak potoczą się ich losy w "M jak miłość"?

Odpowiedzi: 0, 2011-12-22 10:42:41

 • Odpowiedź: Sprawa nie jest taka prosto. Niedawno do obsady "M jak Miłość" dołączyła Agnieszka Sienkiewicz. Jej bohaterka, Katarzyna Mularczyk, jest młodą dziennikarką, która ukrywa się u Mostowiaków przed bandytami z mafii. Tak się składa, że jej przyjazd do Grabiny zbiega się w czasie z tragiczną śmiercią Hanki Mostowiak. Zaraz po tym fakcie Kasia zostaje wytypowana na potencjalną następczynię Hanki i partnerkę owdowiałego Marka Mostowiaka. Co sądzi o tym sama zainteresowana? "Kasia pojawia się w domu Marka w momencie rodzinnej tragedii i siłą rzeczy sytuacja bardzo ich do siebie zbliża, powoduje więź ufności. Myślę, że Marek znajduje w Kasi powierniczkę, a ona w nim powiernika. Nie wiem jednak czy nasza znajomość w ogóle zakończy się love story" - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz. "Poza tym jest jeszcze jedno "ale". Jestem filigranową kobietą i młodo wyglądam. Kamera niestety to odzwierciedla, więc przy Kacprze Kuszewskim, choć jest między nami niewiele lat różnicy, wyglądam prawie jak jego córki! Muszę więc popracować nad dojrzalszym wizerunkiem" - żartuje aktorka.