search
powiązane
tape
fotka

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Waszym zdaniem: 8

Naszym zdaniem: 7


premiery

Ostatnie aktywności

[wideo] Piraci z Karaibów i zgrabne syreny

czwartek, 12 maja 2011 10:16 | WP / MF

źródło: Forum Film
Pojawił się nowy spot telewizyjny debiutującej 20 maja kolejnej części "Piratów z Karaibów". "Na nieznanych wodach" bohaterowie spotkają seksowne, ale niezbyt przyjaźnie nastawione syreny, które są bohaterkami nowego mini-zwiastuna.

Najnowsza produkcja Jerry’ego Bruckheimera, w reżyserii Roba Marshalla – „Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach”, zawiera nie mniej akcji, emocji i humoru niż poprzednie części tej niezwykłej serii, która błyskawicznie podbiła serca widzów. Tym razem jednak wszystko to zobaczymy w technice Disney Digital 3D.

Zobacz najnowszy spot telewizyjny:Johnny Depp raz jeszcze wciela się w doskonale znanego kapitana Jacka Sparrowa, który skrzyżuje swe ścieżki (i szpady) z tajemniczą Angeliką (Penélope Cruz). Gdy znajdzie się na pokładzie „Zemsty Królowej Anny”, okrętu legendarnego pirata Czarnobrodego (Ian McShane), podąży wraz z innymi na poszukiwanie legendarnego Źródła Młodości. W trakcie tej podróży Jack będzie musiał użyć wszystkich znanych sobie sztuczek, by uporać się z barbarzyńskim Czarnobrodym i jego załogą zombie, z Angeliką – przepiękną piratką, z którą łączą go zdarzenia z przeszłości oraz z czarującymi syrenami, których podstępność potrafi doprowadzić do zguby nawet najbardziej doświadczonego marynarza.

W międzynarodowej obsadzie znaleźli się weterani poprzednich części: Geoffrey Rush jako niezniszczalny kapitan Hector Barbossa i Kevin R. McNally jako długoletni kompan Jacka, Joshamee Gibbs. Pojawia się tu także Sam Claflin jako niezłomny misjonarz i Astrid Berges-Frisbey jako tajemnicza syrena.

Przypominamy: "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" w kinach już 20 maja.

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!
Zobacz także:

PAMIĘTACIE MAŁĄ NEL? NIE ZGADNIECIE KIM JEST DZISIAJ

ZOBACZ JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK!

ALE SCHUDŁY! TE GWIAZDY KIEDYŚ WYGLĄDAŁY FATALNIE!

WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ KUBY WOJEWÓDZKIEGO
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~porter122 2011-06-24 (00:44) 5 lat 2 miesiące 6 dni 20 godzin i 2 minuty temu

"akcja , akcja i jeszcze raz akcja!" niczego więcej w tym filmie nie znajdziecie. proste nie wymaga myślenia.

odpowiedz

2
0
~Viku$ 2011-05-22 (19:32) 5 lat 3 miesiące 8 dni 1 godzinę i 14 minut temu

ŚWIETNY FILM!
Polecam! Zarąbisty film! Szczególnie bardzo ciekawe były te syreny, niby piękne kobiety, lecz w głębi duszy złe istoty pragnące ludzkiej krwi. Pomimo tego że trwa aż 137 minut , na sto procent nie da się zasnąć ;) akcja , akcja i jeszcze raz akcja!

odpowiedz