search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 05 stycznia 2011 | komedia | 111 min | Wielka Brytania
Wasza ocena:  5.31/ (26 głosów)
Nasza ocena:  7/10
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

"Tamara i mężczyźni" to obyczajowa komedia, której główną bohaterką jest nowoczesna i wyzwolona dziewczyna – tytułowa Tamara. Robiąca w Londynie karierę jako dziennikarka, po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Jej nagłe pojawienie się w uporządkowanym życiu byłych kochanków i narzeczonych, będzie prawdziwą eksplozją. Spowoduje, że wyjdą na jaw długo skrywane tajemnice i odżyją dawne namiętności.


Współautorami tej strony są użytkownicy:

kielbikp

Wściekłe krowy [DVD] - Piotr Pluciński

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
27 maja 2011 14:07

Oto film, który u nas nigdy by nie powstał – z wierzchu wygląda wprawdzie jak brytyjska wersja „U Pana Boga za piecem”, ale wtopiony w całość niecierpliwy, przejmujący fatalizm wyraźnie wykracza poza zgrzebną percepcję naszych specjalistów od prowincjonalnych komedii. Opowieść Frearsa, choć przestrzega prostej, po brytyjsku sarkastycznej melodii, w rzeczywistości zabarwiona jest smolistą czernią – jedyna to taka komedia romantyczna, w której zdrada i pożądanie nie są najbardziej kompromitującymi słabościami, a panorama wsi spokojnej, wsi wesołej, rozmazuje się jak tani makijaż.

Tamara i mężczyźni - Piotr Pluciński

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
29 listopada 2010 09:41

Rzecz dla wielbicieli Gemmy Arterton. Wcielająca się w tytułową rolę aktorka nad wyraz często przechadza się w filmie w za krótkich szortach i zbyt obcisłej koszulce. Jest środek lata, a kołysząca zalotnie biodrami Tamara wraca do rodzinnego Dorset po latach nieobecności. Panowie, co oczywiste, na jej widok wariują. Adoratorów ma bez liku, a są wśród nich m.in. 50-letni pisarz poczytnych kryminałów (Roger Allam), jej chłopak z ogólniaka (Luke Evans) i perkusista wizytującej w okolicy grupy rockowej (Dominic Cooper). Koło melodramatycznych perturbacji zostaje wprawione w ruch.


ciekawostki (4)

Miejsca kręcenia

Zdjęcia do filmu kręcone były w Londynie, Salwayash, Yeovil oraz Yetminster i Dorset (Anglia, Wielka Brytania).

Miejsca kręceniaOpinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Audrey 2011-01-14 (22:40) 5 lat 7 miesięcy 9 dni 11 godzin i 43 minuty temu

Moja opinia o filmie
Obejrzałam film "Tamara i mężczyźni " i musze powiedzieć, że naprawdę mi sie spodobał. Jest pełen angielskiego humoru i pokręconych sytuacji, rozśmiesza do łez. Polecam na poprawę humoru ;)

odpowiedz