search

WP.pl (Wirtualna Polska) oficjalnym patronem filmu w kinie


repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin
Nagrody
tape

Złote Globy

1 nominacja


Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 04 listopada 2011 | dramat, obyczajowy, psychologiczny, romans, thriller | 99 min | Francja Kanada Niemcy Szwajcaria Wielka Brytania
Wasza ocena:  6.33/ (30 głosów)
Nasza ocena:  7/10
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

"Niebezpieczna metoda" to prawdziwa historia pełna namiętności, zakazanych pragnień i skrywanych sekretów. Plejada świetnych aktorów – Vigo Mortensen („Władca Pierścieni”), Keira Knightley („Księżna”, „Piraci z Karaibów”), Michael Fassbender („Bękarty wojny”) oraz Vincent Cassel („Czarny Łabędź”) w najnowszym filmie Davida Cronenberga. Carl Jung jest uczniem doświadczonego uczonego Zygmunta Freuda. Pod opieką starszego mentora poznaje techniki pozwalające na zaglądanie w głąb ludzkich umysłów i wyłanianie z nich najmroczniejszych pragnień.


Współautorami tej strony są użytkownicy:

pi.314

Bezpieczne cztery ściany [DVD] - Michał Piwowarczyk

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
14 marca 2012 14:42

„Niebezpieczna metoda” ma problem z kolejnością. Gdyby na początku filmu pokazano brodatego Viggo Mortensena kłócącego się z wąsatym Michaelem Fassbenderem, być może pierwsza połowa seansu byłaby dużo ciekawsza. Cronenberg postanowił jednak film otworzyć Keirą Knightley, która spazmatycznie poruszając rękami, szczęką i piskiem pokazuje, jaka to nie jest chora i rozbita.

O dwóch takich, co próbowali zrozumieć kobietę - Anna Tatarska

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
04 listopada 2011 15:40

Reżyser David Cronenberg często nazywany jest przez krytyków skandalistą, a jego najnowszy film reklamowany jest konsekwentnie jako „skandalizująca i pełna erotyzmu historia zakazanego miłosnego trójkąta”. Widzowie, którzy zdecydują się na seans, szybko przekonają się, że w “Niebezpiecznej metodzie” jedynym rzeczywistym skandalem są okulary i wąsy, zasłaniające piękną twarz Michaela FassbenderaOpinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!