search
filmy online
premiery

Ostatnie aktywności

tadeusz70 tadeusz70 dodał profesję do Shalane McCall
tadeusz70 tadeusz70 dodał dane ogólne do Shalane McCall

Lara i inne, czyli kobiety lubią latex

czwartek, 28 sierpnia 2003 16:39 | mmm

W związku z premierą najnowszego filmu Angeliny Jolie - Lara Croft Tomb Rider: Kolebka życia - chcielibyśmy Wam zaprezentować niezwykłą galerię.

Okazuje się, że nie tylko Lara, ale ogólnie - kobiety lubią latex - można wręcz powiedzieć, że każda hollywodzka aktorka, której udało się przerzucić tłuszcz z ud do biustu lubi wcisnąć się w kostium, który uniemożliwia zaspokajanie podstawowych potrzeb fizjologicznych!

Niektóre z nich lubią go tak bardzo, że są w naszej galerii więcej niż raz. Absolutną rekordzistką jest Halle Berry, która ma już na swoim koncie dwie role w "obciśniaku", a obecnie pracuje nad 'Catwoman'.

Zobaczcie, poczytajcie i oceńcie piękne panie, a jeśli o jakiejś seks-bombie zapomnieliśmy - koniecznie dajcie nam znać na Forum!
ZOBACZ TAKŻE:
Łamał kręgosłupy jak zapałki. Jak dziś wygląda? Dołącz do ponad 24000 fanów Facebooku! Jak dziś wyglądają domy Kargula i Pawlaka?
Tak zaczynała najlepsza polska aktorka. Poznajesz? Tajemnicza śmierć gwiazdy "Kogla-mogla" Słynny aktor przeholował z siłownią!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 5/5 5 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~wiola 2012-08-29 (17:54) 2 lata 20 dni 21 godzin i 57 minut temu

tvn.pl Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!

odpowiedz