search
wszystko o filmie
tape

repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 15 października 2002 | fantasy, horror | 86 min
Wasza ocena:  6.43/ (46 głosów)
Nasza ocena:  4/10
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

W piątej już części "Hellraisera", pudełko zwane ”Konfiguracją lamentu” zostaje otworzone ponownie. Pinhead powraca na Ziemię ze swoim legionem Cenobitów by rozpętać tu „piekło na Ziemi”


jest dobrze - tazu

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
29 2006 15:57

No i kolejny juz raz moge stwierdzic, ze jest coraz lepiej. Na dodatek, na poczatku bylo dobrze, wiec jak jest w przypadku tego filmu, to juz prosty rachunek. Kiedy wydawalo mi sie przez krotka chwile, ze po 5 czesci, nie bedzie pewnie lepiej...Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Michał Krzycki 2008-05-16 (19:03) 8 lat 3 miesiące 12 dni 21 godzin i 37 minut temu

Znacznie lepszy od oryginału
Kąskiem dla fanów był powrót do bohaterki pierwszych części serii - Kirsty. Jest ona tutaj ważną postacią aczkolwiek nie gra pierwszoplanowej roli. Znowu jednak będzie musiała zawrzeć pakt z Pinheadem, bo nabroił tu niemało jej zdradliwy chłopak. Znowu kostka, znowu piekło, trochę kopii z piątej części (co wyszło filmowi na dobre), ale "piątki" to to nie przebije. Technicznie film sprawuje się znakomicie, ale widać, że jest zrobiony trochę na siłę, bo fabuła nie wnosi wiele nowego do serii "Hellrasier". Niemniej jednak to bez wątpienia druga po piątej części najlepsza historia słynnego Pinheada. Uważam, że to najlepszy możliwy powrót do tej słynnej serii i wielu fanów starych filmów "Hellraiser" będzie wprost zachwyconych powrotem na ekran ich ulubionej postaci oraz tym, że tym razem fabuła nie odstaje zbytnio od oryginału skupiając się raczej na tradycyjnym straszeniu. Wspomnę tylko, że na okładce jest napisane "Nieśmiertelny" - tylko, że przecież Pinheada załatwiono już w czwartek odsłonie. Zginął w przyszłości, co oznacza, że znamy już jego losy i nie jest on z pewnością nieśmiertelny.

odpowiedz