Odrobina nieba

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Odrobina nieba” (ang. A Little Bit of Heaven) to amerykański komediodramat z 2011 roku w reżyserii Nicole Kassell. W rolach głównych występują Kate Hudson i Gael García Bernal. Scenariusz napisał Gren Wells. Film wyprodukowali John Davis, Adam Schroeder, Mark Gill i Robert Katz. Muzykę skomponował Heitor Pereira.

„Odrobina nieba” to umiejscowiona w Nowym Orleanie romantyczna historia młodej dziewczyny, która nieoczekiwanie zakochuje się w swoim lekarzu. Marley Corbett (Kate Hudson) jest młodą, piękną i przebojową kobietą, która boi się miłości i ma problem z zaangażowaniem się w poważny związek.

Wrodzone poczucie humoru pomaga jej utrzymywać dystans i nie traktować rzeczywistości zbyt poważnie, ale wszystko w jej życiu zmienia wizyta u lekarza Juliana Goldsteina (Gael Garcia Bernal). Marley i Julian odkrywają uczucia, których nie doświadczyli nigdy wcześniej.

Główną rolę w filmie zagrała nominowana do Oscara Kate Hudson, a towarzyszyła jej plejada wybitnych aktorów – laureatka Oscara Kathy Bates, Whoopi Goldberg, Gael Garcia Bernal, Lucy Punch, Romany Malco, Rosemarie DeWitt, Steven Weber, Peter Dinklage oraz Treat Williams.

Tytuł oryginalny

A Little Bit of Heaven

Gatunek

dramat, komedia, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

10.02.2012

Czas trwania

106 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Olga Wilhelmine (klientka restauracji)

Elton LeBlanc (pacjent)

Kate Hudson (Marley Corbett)

Lucy Punch (Sarah Walker)

Peter Dinklage (Vinnie)

Whoopi Goldberg (God)

Romany Malco (Peter Cooper)

Alan Dale (Doktor Sanders)

Gael Garcia Bernal (Julian Goldstein)

Kathy Bates (Beverly Corbett)

Treat Williams (Jack Corbett)

Rosemarie DeWitt (Renee Blair)

Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku